GPD-WinMax2-8840U32001 nešiojamas kompiuteris Ryzen 7 8840U / 10.1" WQXGA (2560x1600) lietimui jautrus ekranas / 32 GB / 1 TB SSD / BT / BLKB / FPR / AMD Radeon 780M 6 GB / Win 11 grafito spalvos
GPD-WinMax2-8840U32001 nešiojamas kompiuteris Ryzen 7 8840U / 10.1" WQXGA (2560x1600) lietimui jautrus ekranas / 32 GB / 1 TB SSD / BT / BLKB / FPR / AMD Radeon 780M 6 GB / Win 11 grafito spalvos
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesoriaus modelis | AMD Ryzen 7 8840U |
| Procesoriaus gijos | 16 |
| Procesoriaus padidinimo dažnis | 5,1 GHz |
| Procesoriaus talpykla | 16 MB |
| Vaizdo plokščių šeima | AMD |
| Vaizdo plokštė | AMD Radeon 780M |
| RAM tipas | DDR5 |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ūgis | 23 mm |
| Gylis | 160 mm |
| Svoris | 1,05 kg |
| Plotis | 227 mm |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6E“ (802.11ax) |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| HD tipo | WQXGA |
| Ekrano ryškumas | 500 cd/m² |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Ekrano įstrižainė | 25,6 cm (10,1 colio) |
| Ekrano raiška | 2560 x 1600 pikselių |
| Įdiegta operacinė sistema | „Windows 11“ |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Bendra saugojimo talpa | 1 TB |
| NVMe | Taip |
| HDMI versija | 2.1 |
| Atminties kortelių skaitytuvas „microSD“ atminties kortelių skaitytuvas | Taip |
| USB A tipo prievadų skaičius | 2 |
| HDMI | Taip |
| USB C tipo prievadų kiekis | 2 |
| Megapikseliai (apytiksliai) | 2 MP |
| Priekinė kamera | Taip |
| Baterijos talpa | 4360 mAh |
| Integruota klaviatūra | Taip |
| Apšviesta klaviatūra | Taip |
| Klaviatūros foninio apšvietimo spalva | Balta |