ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LX-U9644W Ultra 9 275HX 16.0" 2.5K Mini LED 240Hz 1200nits AG 64GB DDR5 5600 2xSSD2TB GeForce RTX 5090 24GB WLAN+BT LAN Cam1080p 90WHrs Win11 Išjungta Juoda
ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LX-U9644W Ultra 9 275HX 16.0" 2.5K Mini LED 240Hz 1200nits AG 64GB DDR5 5600 2xSSD2TB GeForce RTX 5090 24GB WLAN+BT LAN Cam1080p 90WHrs Win11 Išjungta Juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Procesoriaus modelis | 275HX |
| Procesoriaus dažnis | 2,7 GHz |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus padidinimo dažnis | 5,4 GHz |
| Procesoriaus talpykla | 36 MB |
| Diskrečiojo grafikos plokštės modelis | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Diskrečioji grafikos plokštės atmintis | 24 GB |
| Diskrečioji grafikos plokštė | Taip |
| Vidinės atminties tipas | DDR5-SDRAM |
| Vidinė atmintis | 64 GB |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 GB |
| Produkto spalva | Juoda |
| Spalvos pavadinimas | Juodasis |
| Produkto tipas | Nešiojamasis kompiuteris |
| Svoris | 2,8 kg |
| Plotis | 354 mm |
| Aukštis (gale) | 3,08 cm |
| Gylis | 268 mm |
| Aukštis (priekis) | 2,28 cm |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 7“ (802.11be) |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| HD tipo | WQXGA |
| Ekrano įstrižainė | 40,6 cm (16 colių) |
| Ekrano raiška | 2560 x 1600 pikselių |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 240 Hz |
| Reakcijos laikas | 3 ms |
| Skydelio tipas | Mini LED |
| Įdiegta operacinė sistema | „Windows 11 Home“ |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Saugojimo laikmenos | SSD diskas |
| Bendra saugojimo talpa | 4 TB |
| HDMI versija | 2.1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipo prievadų kiekis | 3 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Priekinė kamera | Taip |
| Infraraudonųjų spindulių (IR) kamera | Taip |
| Priekinės kameros raiška (skaitmeninė) | 1080 MP |
| Baterijos talpa | 90 Wh |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |