Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„Neomounts“ stalo laikiklis, modelis FPMA-D550DVBLACK, yra pakreipiamas, pasukamas ir sukamas stalo laikiklis 2 plokštiems ekranams iki 32 colių. Šis laikiklis puikiai tinka norint taupyti vietą ant stalo naudojant stalo spaustuką arba žiedinį laikiklį.
Universali „Neomounts“ pakreipimo (90°), pasukimo (360°) ir pasukimo (180°) technologija leidžia pakeisti laikiklio žiūrėjimo kampą ir maksimaliai išnaudoti plokščiojo ekrano galimybes. Laikiklio aukštis yra 88 centimetrai. Novatoriška laidų valdymo sistema paslepia ir nukreipia laidus nuo laikiklio iki plokščiojo ekrano. Paslėpkite laidus, kad darbo vieta būtų tvarkinga ir tvarkinga.
„Neomounts FPMA-D550DVBLACK“ turi vieną pasukimo tašką ir tinka ekranams iki 32 colių įstrižainės. Šio gaminio svorio pajėgumas yra 6 kg kiekvienam ekranui. Stalinis laikiklis tinka ekranams, kurie atitinka VESA 75x75 arba 100x100 mm skylių išdėstymą. Skirtingus skylių išdėstymus galima uždengti naudojant „Neomounts VESA“ adapterio plokštes.
Naudojant ergonomišką laikiklį, galima išvengti kaklo ir nugaros problemų. Idealiai tinka naudoti biuruose, ant prekystalių ar registratūroje.
Visos montavimo medžiagos yra įtrauktos į gaminį.
| Santrauka | „Neomounts FPMA-D550DVBLACK“ monitoriaus laikiklis 10–32 colių – vertikalus montavimas. Tvirtinimas: spaustukas/įvorė, maksimali apkrova: 6 kg, minimalus ekrano dydis: 25,4 cm (10 colių), maksimalus ekrano dydis: 81,3 cm (32 colių), minimalus VESA tvirtinimo dydis: 75 x 75 mm, maksimalus VESA tvirtinimo dydis: 100 x 100 mm. Aukščio reguliavimas, pasukimo kampo diapazonas: 0–180°, pakreipimo kampo diapazonas: 0–90°. Produkto spalva: juoda. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.neomounts.com/default.asp?pageid=44artdetail=FPMA-D550DVBLACK |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,15 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,48 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,12 |
| Stalo storis (maks.) | 88 mm |
| Stalo storis (min.) | 10 mm |
| Maksimalus ekrano dydis | 32 colių |
| Maksimalus VESA tvirtinimas | 100 x 100 mm |
| Maksimali svorio talpa | 6 kg |
| Maksimali svorio talpa (vienam ekranui) | 6 kg |
| Minimalus ekrano dydis | 10 colių |
| Minimalus VESA laikiklis | 75 x 75 mm |
| Montavimas | Spaustukas/Žiedas |
| Montavimo tipas | Rašomasis stalas |
| Palaikomų ekranų skaičius | 2 |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100/75 x 75 mm |
| Tinka televizoriui | Taip |
| Sukimosi kampas | 360° |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Aukščio reguliavimo diapazonas | 0–880 mm |
| Sukimosi taškų skaičius | 1 |
| Sukamasis | Taip |
| Pasukimo kampas | 180° |
| Pasukimo kampo diapazonas | 0–180 ° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | 0–90 ° |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ūgis | 988 mm |
| Svoris | 4200 g |
| Pakuotės gylis | 120 mm |
| Pakuotės aukštis | 489 mm |
| Pakuotės svoris | 4900 g |
| Pakuotės plotis | 150 mm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 7326909890 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 4900 g |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės aukštis | 1040 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės ilgis | 315 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės grynasis svoris | 4900 g |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės plotis | 505 mm |
| Produktų skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžutėje | 4 vnt. |
| Produktų skaičius paletėje (ES) | 80 vnt. |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 4 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,01034 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 4,28 kg |