Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
LG televizoriaus ekranai su pagrindinėmis funkcijomis
Puiki vaizdo kokybė su „Ultra HD“ raiška
Dėl 4 kartus didesnės skiriamosios gebos nei FHD, turinio spalvos ir detalės yra ryškesnės ir tikroviškesnės.
Patobulintas dizainas ir plonas gylis
Ši serija yra plonesnė nei įprastiniai LG* modeliai, kad būtų sutaupyta vietos ir būtų lengviau montuojama. Be to, rafinuota šviesiai mėlyna spalva pagerina erdvės, kurioje gaminys sumontuotas, dekorą.
* „LG Conventional“ reiškia „LG UT640S“ seriją.
Didelis našumas su LG webOS22
„LG webOS22“ su atnaujintu SoC* ir žiniatinklio varikliu yra prieinama UN640S serijoje, kad būtų galima lengvai atlikti įvairias užduotis. „LG webOS“ išmaniųjų ekranų platforma padidina naudotojo patogumą su intuityvia grafine vartotojo sąsaja.**
* SoC: Sistema luste
**GUI: grafinė vartotojo sąsaja
Įterptasis turinys ir grupių valdymas
Integruota turinio ir grupių valdymo sistema leidžia redaguoti ir leisti turinį, planuoti grojaraščius ir grupes bei valdyti iškabą nuotolinio valdymo pultu, pele ir mobiliuoju telefonu, nenaudojant atskiro kompiuterio ar programinės įrangos. Tai leidžia lengvai ir patogiai valdyti turinį.
Universalus turinio valdymas su „LG SuperSign CMS“
„LG SuperSign CMS“ yra integruota valdymo programa, palaikanti skaitmeninės medijos ir turinio diegimo kūrimą ir valdymą, optimizuota „LG signage“ ekranams. Paprasti ir intuityvūs meniu bei išdėstymo parinktys padidina turinio kūrimo ir redagavimo, planavimo ir platinimo efektyvumą, pagerindamos naudotojo patirtį. Be to, ji palaiko kelis ekranus ir paskyras, gali būti susieta su išorinėmis duomenų bazėmis ir leidžia pasiekti serverį iš mobiliųjų įrenginių.
* „LG SuperSign CMS“ parduodama atskirai
Paprastas grupės valdymas
UN640S serija palaiko „SuperSign Control+ Free“ versiją, kuri gali valdyti iki 100 ekranų per vieną paskyrą ir serverį. Maitinimą, garsumą ir planavimą galima reguliuoti nuotoliniu būdu, taip pat palaikomi programinės įrangos atnaujinimai.
Suderinamas su AV valdymo sistemomis
UN640S serija palaiko „Crestron Connected®“ *, kad būtų užtikrintas didelis suderinamumas su profesionaliais AV valdikliais ir sklandus integravimas bei automatizuotas valdymas**, taip padidinant verslo valdymo efektyvumą.
* Norint suderinamumo su „Crestron Connected®“, reikalingas pradinis nustatymas ekrane.
** Tinklo pagrindu veikiantis valdymas
Suderinamas su vaizdo konferencijų sistema
Efektyviems vizualiniams susitikimams UN640S serija suderinama* su „Cisco“ sprendimais, kurie siūlo galingą ir integruotą valdymą** išmanesnėms vaizdo konferencijoms.
* Suderinamumas su „Cisco“ bus sertifikuotas 2023 m. trečiąjį ketvirtį.
** Naudojant HDMI kabelio jungtį (HDMI kabelis yra neprivalomas)
Ekrano energijos valdymo palaikymas
Ekrano energijos valdymo (DPM) funkciją galima sukonfigūruoti taip, kad ji būtų įjungta tik tada, kai yra televizoriaus signalas, siekiant efektyviau valdyti energiją.
Reklama ir turinio bendrinimas realiuoju laiku
Naudodami „Beacon“ ir „Bluetooth® Low Energy“ (BLE), parduotuvių vadovai gali teikti kuponus ir informaciją realiuoju laiku. Be to, galimas turinio veidrodinis atvaizdavimas tarp įrenginių, esančių tame pačiame „Wi-Fi“ tinkle.
Belaidis prieigos taškas
UN640S serijos įrenginiai veikia kaip virtualus maršrutizatorius, kuris gali būti belaidis prieigos taškas mobiliesiems įrenginiams.
Paprastas meniu nustatymas vertikaliems poreikiams
UN640S serija padidina naudotojų patogumą, nes dažnai naudojamus meniu* suskirsto pagal pramonės šakas.
* Iš anksto nustatytas palaikymo vertikalus: įmonių / vyriausybinių / mažmeninės prekybos, posėdžių salės
„LG ConnectedCare“ paslauga realiuoju laiku
Priežiūra yra paprasta ir greita naudojant pasirenkamą „LG ConnectedCare*“ paslaugą – „LG“ teikiamą debesijos sprendimą. Ji nuotoliniu būdu valdo klientų darbo vietose esančių ekranų būseną, kad būtų galima diagnozuoti gedimus ir teikti nuotolinio valdymo paslaugas, taip palaikant stabilų klientų verslo veikimą.
* „LG ConnectedCare“ paslaugos prieinamumas priklauso nuo regiono ir ją reikia įsigyti atskirai. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su LG pardavimų atstovu savo regione.
| Santrauka | LG 86UN640S. Produkto dizainas: Skaitmeninis informacinis plokščias ekranas. Ekrano įstrižainė: 2,18 m (86"), Ekrano technologija: LCD, Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, Ekrano ryškumas: 330 cd/m², HD tipas: 4K Ultra HD. „Wi-Fi“. Įdiegta operacinė sistema: WebOS. Produkto spalva: Mėlyna |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.lg-informationdisplay.com/product/digital-signage/standard/50UN640S-EU-CIS |
| Vieneto dėžutės aukštis | 1.235 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 2.1 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,225 |
| Ekrano ryškumas | 330 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 86" |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 217 cm |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelio dinaminio diapazono 10 Pro (HDR10 Pro) / hibridinė logaritminė gama (HLG) |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | Taip |
| DVI prievadas | Ne |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 3 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Garsiakalbių išėjimų skaičius | 1 |
| RF įvestis | 2 |
| RS-232C | Taip |
| USB prievadas | Taip |
| USB prievadų kiekis | 1 |
| USB versija | 2.0 |
| Integruotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| RMS vardinė galia | 20 W |
| Rėmelio plotis (apačioje) | 19,9 mm |
| Rėmelio plotis (šonuose) | 15,9 mm |
| Rėmelio plotis (viršuje) | 15,9 mm |
| Spalvos pavadinimas | Pelenų mėlyna |
| Orientacija | Horizontaliai |
| Skydinio montavimo sąsaja | 600 x 400 mm |
| Palaikomas išdėstymas | Vidinis |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Produkto dizainas | Skaitmeninių ekranų plokščiaekranis ekranas |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Analoginio signalo formato sistema | PAL/SECAM |
| Naršymas | Taip |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C / DVB-S2 / DVB-T2 |
| Tikslas | Universalus |
| Integruotas TV imtuvas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 232 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 160 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 340 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 312 W |
| Įdiegta operacinė sistema | WebOS |
| Operacinės sistemos versija | 22 |
| Gylis (su stovu) | 362 mm |
| Ekrano gylis | 59,9 mm |
| Ekrano aukštis | 1104 mm |
| Rodyti svorį | 45200 g |
| Ekrano plotis | 1927 mm |
| Aukštis (su stovu) | 1167 mm |
| Svoris (su stovu) | 45900 g |
| Plotis (su stovu) | 1927 mm |
| Pakuotės gylis | 228 mm |
| Pakuotės aukštis | 1215 mm |
| Pakuotės svoris | 58400 g |
| Pakuotės plotis | 2115 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Skaitmeninė garso išvestis | 1 |
| Realaus laiko laikrodis (RTC) | Taip |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth Low Energy“ (BLE) | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Bendroji sąsaja Plus (CI+) | Taip |
| Bendrosios sąsajos „Plus“ (CI+) versija | 1.4 |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Viešbučio režimas | Taip |
| Energijos valdymas | Taip |
| Teleteksto funkcija | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1599587/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | G |
| EPREL registracijos numeris | 1599587 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelis | 86UN640S0LD |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,5835375 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 58,4 kg |