Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Ryškios, tikslios spalvos
„Full HD“ (1920 x 1080) raiškos 31,5 colio įstrižainės ir 1500R išlinkio ekranas užtikrina aiškų spalvų atkūrimą.
Sklandūs vaizdai.
Sklandus darbo eigas.
100 Hz atnaujinimo dažnis užtikrina sklandų kadrų įkėlimą, kad žaidimas būtų realistiškas, be jokio ekrano mirgėjimo ir judesio suliejimo.
Skaitytojo režimas
Skaitymo režimas reguliuoja spalvų temperatūrą ir šviesumą, palaikydamas tinkamą žiūrėjimo patirtį skaitant monitoriuje.
AMD FreeSync™
AMD „FreeSync™“ technologija padeda sumažinti vaizdo plyšinėjimą ir mirgėjimą, atsirandantį tarp vaizdo plokštės kadrų dažnio ir monitoriaus atnaujinimo dažnio. Dėl „FreeSync™“ žaidimų entuziastai gali mėgautis sklandžiu ir sklandžiu judesiu žaidžiant didelės raiškos, sudėtingus žaidimus.
Juodas stabilizatorius
Juodos spalvos stabilizavimo režimas pašviesina tamsias sritis ir pagerina matomumą tamsiose scenose. Jis gali padaryti tamsias sritis ryškesnes, kad padėtų rasti tamsoje paslėptus priešus ar žaidimo tikslus.
Supaprastintas valdymas
Naudodami „OnScreen Control“ programinę įrangą, vos keliais spustelėjimais lengvai valdykite ekrano nustatymus. Taip pat galite lengvai padalinti visą ekrano plotą naudodami ekrano padalijimo funkciją.
Universalus dizainas
Monitorius turi ploną rėmelį iš trijų pusių ir pakreipimo reguliavimą*.
| Santrauka | LG 32MR50C-B. Ekrano įstrižainė: 80 cm (31.5"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.lg.com/au/it-monitors/lg-32mr50c-b |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,575 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,78 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,22 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 31,5 colio |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| NTSC aprėptis (tipinė) | 72 % |
| Skydelio tipas | VA |
| Pikselių žingsnis | 0,3637 x 0,3637 mm |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 1500R |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | Laisvas sinchronizavimas |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Biuras |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 1.4 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 18 |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20 ° |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1678374 |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Gylis (su stovu) | 233,68 mm |
| Gylis (be stovo) | 91,44 mm |
| Aukštis (su stovu) | 513,08 mm |
| Aukštis (be stovo) | 421,64 mm |
| Svoris (su stovu) | 6220 g |
| Svoris (be stovo) | 5140 g |
| Plotis (su stovu) | 708,66 mm |
| Plotis (be stovo) | 708,66 mm |
| Pakuotės gylis | 223,52 mm |
| Pakuotės aukštis | 584,2 mm |
| Pakuotės svoris | 8500 g |
| Pakuotės plotis | 782,32 mm |
| Tvarumo atitiktis | Taip |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Juodas stabilizatorius |
| Atitikties sertifikatai | CE/cTUVus/cUL/Federalinė ryšių komisija (FCC) |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1678374/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 1678374 |
| EPREL versijos numeris | 3 |
| Modelis | 32MR50C |
| Modelio pavadinimas | 32MR50C-B |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,09867 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 6,21 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 8,8 kg |