- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Pasinerkite į šurmulį su ryškiomis spalvomis
Pakelkite savo žaidimų pasaulį į aukštesnį lygį su 200 Hz vaizdo įrašymo greičiu. Įžiebkite žaidimo dvasią su QHD raiška, plačiais „Nano IPS“ žiūrėjimo kampais ir stulbinančiu 200 Hz vaizdo įrašymo dažniu.
Naujas greitis.
Naujas standartas.
Šio „UltraGear“ monitoriaus greičio standartas yra 200 Hz. Galite mėgautis itin aiškiais ir sklandžiais vaizdais su 200 Hz (perjungto) atnaujinimo dažniu, kuris įkelia vaizdus 200 kartų per sekundę.
Puikus žaidimas iš plataus kampo
Mėgaukitės puikiu spalvų tikslumu ir ryškiomis žaidimų scenomis su nano IPS technologija. Mėgaukitės ryškia žaidimų patirtimi su 98 % DCI-P3 spalvų spektru.
Puikus spalvų našumas
Šis monitorius palaiko 98 % DCI-P3* spektro aprėptį, nes „Nano IPS“ matricoje naudojamos nano dydžio dalelės, kurios padeda atkurti ryškias spalvas.
Sukurta neįtikėtinam greičiui
1 ms „Nano IPS“ ekranas sumažina liekamojo vaizdo efektą ir užtikrina greitą reagavimo laiką, leisdamas mėgautis visiškai nauju žaidimų našumu.
Patirkite tikras spalvas
Nepriklausomai nuo mūšio lauko, šis monitorius leidžia žaidėjams matyti dramatiškas spalvas, tokias, kokias numatė žaidimų kūrėjai, atkurdamas aukštos kokybės spalvas su „VESA DisplayHDR™ 400“.
Žaidėjams pritaikytas dizainas
Pagerinkite savo žaidimų patirtį su trijose pusėse praktiškai berėmiu dizainu, užtikrinančiu įtraukiantį vaizdą. Reguliuojamas pagrindas, kuris palaiko pakreipimą, aukštį ir sukimąsi, padeda žaisti žaidimus patogiau.
Apdovanojimus pelniusi žaidimų grafinė sąsaja
Žaidėjai gali naudoti ekraninį meniu ir ekrano valdymą*, kad lengvai reguliuotų pagrindines monitoriaus parinktis arba užregistruotų naudotojo sparčiuosius klavišus naudodami „Vartotojo apibrėžtą klavišą“.
Dinaminis veiksmų sinchronizavimas
Dinaminio veiksmo sinchronizavimo režimas leidžia matyti veiksmą realiuoju laiku, kad galėtumėte reaguoti nedelsdami, o ne po vidinio kadrų apdorojimo delsos.
Juodas stabilizatorius
Juodos spalvos stabilizavimo režimas pašviesina tamsias sritis ir pagerina matomumą tamsiose scenose. Jis gali padaryti tamsias sritis ryškesnes, kad padėtų rasti tamsoje paslėptus priešus ar žaidimo tikslus.
Kryžius
„Crosshair“ funkcija padeda padidinti tikslumą pirmojo asmens šaudyklės žaidimuose.
FPS skaitiklis
FPS skaitiklis leis jums matyti, kaip gerai viskas kraunasi. Nesvarbu, ar redaguojate, žaidžiate žaidimus, ar žiūrite filmą, kiekvienas kadras yra svarbus, o su FPS skaitikliu turėsite duomenis realiuoju laiku.
| Santrauka | LG 27GS85Q-B. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 2560 x 1440 pikselių, HD tipas: „Quad HD“, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruotas USB šakotuvas. VESA tvirtinimo įtaisas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.lg.com/au/monitors/ultragear-gaming/27gs85q-b/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,18 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,69 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,5 |
| Spalvų gama | 98 % |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 400 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 68,4 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | Keturių raiškų HD |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „DisplayHDR 400“ / HDR efektas / didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 200 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Nano IPS |
| Pikselių žingsnis | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | Laisvas sinchronizavimas |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Taip |
| NVIDIA G-SYNC tipas | Suderinamas su G-SYNC |
| Išmanieji režimai | Energijos taupymas |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 2.3 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Įėjimo prievadų skaičius | 1 |
| USB A tipo atsisiuntimo prievadų kiekis | 2 |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 60 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Gylis (su stovu) | 253,7 mm |
| Gylis (be stovo) | 51,3 mm |
| Aukštis (su stovu) | 577,7 mm |
| Aukštis (be stovo) | 371,6 mm |
| Svoris (su stovu) | 6200 g |
| Svoris (be stovo) | 4300 g |
| Plotis (su stovu) | 613,5 mm |
| Plotis (be stovo) | 613,5 mm |
| Pakuotės gylis | 184 mm |
| Pakuotės aukštis | 498 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 8600 g |
| Pakuotės plotis | 691 mm |
| Pridedami laidai | DisplayPort / HDMI / USB A tipo į USB B tipo |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Juodos spalvos stabilizatorius, kryžminis taikiklis, DAS režimas |
| FPS skaitiklis | Taip |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1975987/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 1975987 |
| EPREL versijos numeris | 4 |
| Modelis | 27GS85Q |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0621 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 6,2 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 8,4 kg |