Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
31,5 colio IPS monitorius užtikrina puikią vaizdo kokybę su QHD raiška
Itin švaraus dizaino „Q32V4“ gali pasigirti plokščiu 31,5 colio IPS ekranu su QHD raiška. Šis modelis siūlo visas funkcijas: adaptyvųjį sinchronizavimą, 75 Hz atnaujinimo dažnį, mažos mėlynosios šviesos kiekį ir mirgėjimo prevenciją.
| Santrauka | AOC V4 Q32V4. Ekrano įstrižainė: 80 cm (31,5"), Ekrano raiška: 2560 x 1440 pikselių, HD tipas: 2K Ultra HD, Ekrano technologija: LED, Ekrano paviršius: Matinis, Reakcijos laikas: 4 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruotas(-i) garsiakalbis(-iai). VESA tvirtinimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://eu.aoc.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,54 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,815 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,18 |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 75 % |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Vaizdo santykis | 16:9/4:3 |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 20000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 31,5 colio |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 80,01 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| Ekrano paviršius | Matas |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | 2K Ultra HD raiška |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Pikselių tankis | 93 pikselių colyje |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 102 % |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1920 x 1080 (HD 1080) / 2560 x 1440 |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p/1440p |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| Greitas įkrovimas | Ne |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Integruotas mikrofonas | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 4 W |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Produkto spalva | Juoda |
| Garso įvestis | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| DVI prievadas | Ne |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 16 |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | Kroatų / čekų / olandų / anglų / suomių / prancūzų / vokiečių / italų / japonų / korėjiečių / lenkų / portugalų / rusų / supaprastinta kinų / ispanų / švedų / tradicinė kinų / turkų / ukrainiečių |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Ne |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–23 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 32 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 32 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Išorinis maitinimo adapteris | Ne |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 47 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (su stovu) | 209,9 mm |
| Gylis (be stovo) | 47,5 mm |
| Aukštis (su stovu) | 531,1 mm |
| Aukštis (be stovo) | 426,6 mm |
| Svoris (su stovu) | 6800 g |
| Plotis (su stovu) | 730,2 mm |
| Plotis (be stovo) | 730,2 mm |
| Pakuotės gylis | 187 mm |
| Pakuotės aukštis | 552 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 8680 g |
| Pakuotės plotis | 817 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė / HDMI |
| HDMI kabelio ilgis | 1,5 m |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Nesudėtyje nėra | Gyvsidabris/PVC/BFR |
| Rėmelio storio tipas | Siauras |
| Sertifikavimas | Atitinka EEĮA, REACH, RoH reikalavimus, CB, „Microsoft WHQL“ |
| Atitikties sertifikatai | EEĮA |
| Išorės apdailos tipas | Tekstūruotas |
| Šviesos efektai | Ne |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 85285210 |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/428747/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 428747 |
| EPREL versijos numeris | 7 |
| Modelis | Q32V4 |
| Modelio pavadinimas | Q32V4 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,07922 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 6,8 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 11 kg |