Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | LG 32GS85Q-B. Ekrano įstrižainė: 80 cm (31,5"), Ekrano raiška: 2560 x 1440 pikselių, HD tipas: „Quad HD“, Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.lg.com/au/monitors/ultragear-gaming/32gs85q-b/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,165 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,955 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,52 |
| Spalvų gama | 98 % |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 31,5 colio |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 80 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| HD tipo | Keturių raiškų HD |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 180 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Pikselių žingsnis | 0,2724 x 0,2724 mm |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Reakcijos laikas (greitas) | 1 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Taip |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Integruotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 110 mm |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–15 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 51 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 32 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Europos gaminių energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo registro (EPREL) kodas | 1968563 |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 32 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Gylis (su stovu) | 253,7 mm |
| Gylis (be stovo) | 54 mm |
| Aukštis (su stovu) | 611 mm |
| Aukštis (be stovo) | 428,2 mm |
| Svoris (su stovu) | 7500 g |
| Svoris (be stovo) | 5600 g |
| Plotis (su stovu) | 713,9 mm |
| Plotis (be stovo) | 713,9 mm |
| Pakuotės gylis | 531 mm |
| Pakuotės aukštis | 168 mm |
| Pakuotės svoris | 10300 g |
| Pakuotės plotis | 969 mm |
| Pridedami laidai | DisplayPort/HDMI |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1968563/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 1968563 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelis | 32GS85Q |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,08194 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 7,5 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 10,4 kg |