Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Tikslios spalvos plačiais kampais
„LG Full HD“ (1920 x 1080) monitorius su IPS technologija užtikrina aiškias ir nuoseklias spalvas. Jis gali užtikrinti tikslų spalvų atkūrimą ir padėti vartotojams žiūrėti į ekraną plačiu kampu.
Universalūs verslo monitoriai įvairioms darbo vietoms
Šis universalus monitorius gali atlikti įvairius darbus įvairiose vietose, pavyzdžiui, biuruose, viešosiose įstaigose ir klientų aptarnavimo skyriuose, nes turi aiškų IPS ekraną ir trijose pusėse praktiškai berėmį dizainą.
Pilnai išnaudokite savo stalą
Įdiegtos integruotos maitinimo funkcijos leidžia darbo vietas suprojektuoti supaprastintai ir tvarkingai. Tai leidžia geriau išnaudoti ir organizuoti erdvę, sukuriant švaresnę ir efektyvesnę darbo aplinką.
Įvairios sąsajos
27BA550 monitorius turi daug prievadų, kurie pagerina ryšio galimybes sunkiai dirbantiems asmenims. Turėdami daug prievadų, galite lengvai prijungti daugybę įrenginių ir efektyviai įrengti stalą.
Viskas paruošta virtualiems susitikimams
27BA550 monitorius turi įmontuotus garsiakalbius, todėl dalyvaujant internetinėse konferencijose ar žiūrint vaizdo įrašus nereikia papildomų garsiakalbių.
Sklandus darbo eigas
Greitas 100 Hz atnaujinimo dažnis užtikrina sklandų įvairių programų įkėlimą. Tai padeda sumažinti ekrano mirgėjimą ir judesio suliejimą, taip padidinant darbo našumą.
Greitai perjunkite
„LG Switch“ programėlė padeda optimizuoti monitorių efektyviai darbo aplinkai. Galite padalinti ekraną į šešias zonas, valdyti tvarkaraščius arba lengvai paleisti vaizdo skambučių platformą naudodami susietą spartųjį klavišą.
Lengva ir patogu
27BA550 monitorius palaiko pakreipimo, pasukimo, sukimo ir aukščio reguliavimo parinktis, kad būtų patogi darbo vieta tiems, kurie ilgas valandas praleidžia prie monitorių. Be to, mūsų ergonomiškas stovas palengvina bendravimą su klientais ar kolegomis, nes leidžia reguliuoti aukštį žemyn.
| Santrauka | LG 27BA550-B. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Integruoti garsiakalbiai. Integruotas USB šakotuvas. Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.lg.com/global/business/monitors/lg-27ba550# |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,17 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,74 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,49 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gama | 99 % |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 2 W |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Verslas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Įėjimo prievadų skaičius | 1 |
| USB A tipo atsisiuntimo prievadų kiekis | 2 |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 150 mm |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Taip |
| Pasukimo kampo diapazonas | 0–45 ° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–21 ° |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 15 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | D |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,5 W |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Super+ raiška |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1967675/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| EPREL registracijos numeris | 1967675 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelis | 27BA550 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,06164 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 5,1 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 7,9 kg |