Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | „Dahua Technology LM24-B201S“. Ekrano įstrižainė: 60,5 cm (23,8"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 4 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimo įtaisas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://display.dahuasecurity.com/consumer/en/products/productDetail?product_id=126827 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,4 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,61 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,1 |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 23,8 colio |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1920 x 1080 (1080 pikselių HD raiška) |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Integruota kamera | Ne |
| Integruotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Verslas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Ausinių išvestis | Ne |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 75 x 75 mm |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 12 V |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 17 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Europos gaminių energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo registro (EPREL) kodas | 1538753 |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 25 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–85 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Rėmelio plotis (apačioje) | 15,8 mm |
| Rėmelio plotis (šonuose) | 3,1 mm |
| Rėmelio plotis (viršuje) | 3,1 mm |
| Gylis (be stovo) | 48,5 mm |
| Aukštis (be stovo) | 320,4 mm |
| Svoris (be stovo) | 2820 g |
| Plotis (be stovo) | 539,2 mm |
| Pakuotės gylis | 101 mm |
| Pakuotės aukštis | 405 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 3840 g |
| Pakuotės plotis | 612 mm |
| Pridedami laidai | HDMI |
| Maitinimo adapteris pridedamas | Taip |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Tvarumo atitiktis | Taip |
| Atitikties sertifikatai | CE |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1538753/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 1538753 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelis | DHI-LM24-B201S |
| Modelio pavadinimas | DHI-LM24-B201S |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0244 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 2,82 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 3,8 kg |