Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Didelio našumo aiškumas su 23,8 colio FHD monitoriumi, 120 Hz atnaujinimo dažniu ir HDMI jungtimi
Pasinerkite į nepaprastą krištolo skaidrumo vaizdų ir ryškių spalvų pasaulį su mūsų tvirtu 24 colių FHD IPS monitoriumi. Pakelkite savo žiūrėjimo patirtį į naujas aukštumas, nes kiekviena detalė atgyja kompaktiškame ekrane, todėl jūsų turinys tampa išties įtraukiantis. Mėgaukitės sklandžiu 120 Hz atnaujinimo dažniu, užtikrinančiu, kad kiekvienas kadras būtų vizualinis malonumas. Daugiau jokio delsos ar judesio suliejimo – tiesiog grynas ir aiškus vaizdas akių malonumui. 1 ms MPRT pakelia jūsų darbo patirtį į kitą lygį, todėl greito tempo scenos tampa ryškesnės ir labiau įtraukia. 24B3HA2 – tai ne tik vaizdai; tai ir puota jūsų ausims. Mėgaukitės sodriu garsu su įmontuotais 2 W garsiakalbiais, kurie kiekvieną filmo vakarą ar multimedijos žiūrėjimo seansą paverčia veiksmu, galinčiu patenkinti pagrindinius garso poreikius be papildomos garso įrangos. Elegantiški ir stilingi siauri rėmeliai suteikia daugiau ekrano erdvės, o 9,5 mm itin siauras smakras yra beveik perpus plonesnis nei standartiniai monitoriai. Galiausiai, mažo mėlynosios šviesos kiekio funkcija užtikrina, kad jūsų akys išliktų gaivios ilgai naudojant. Tai išskirtinis jūsų įrangos elementas.
| Santrauka | AOC 24B3HA2. Ekrano įstrižainė: 60,5 cm (23,8"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 4 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruotas(-i) garsiakalbis(-iai). VESA tvirtinimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://eu.aoc.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,4 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,62 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,13 |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 81,6 % |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Vaizdo santykis | 16:9 |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 20000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1500:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 73,8 % |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 30–115 kHz |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–100 Hz |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 23,8 colio |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 60,5 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| Miglos dažnis | 25 % |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| NTSC aprėptis (tipinė) | 83 % |
| Skydelio tipas | IPS |
| Pikselių tankis | 93 pikselių colyje |
| Pikselių žingsnis | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Reakcijos laikas (greitas) | 1 ms |
| Atsako laikas (MPRT) | 1 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 95,2 % |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 48–100 Hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 527,04 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 296,46 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 4 W |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kintamosios srovės (maitinimo) įėjimas | Taip |
| Garso išvestis | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DVI prievadas | Ne |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 1.4 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Ethernet LAN | Ne |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| LED indikatoriai | Būsena |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | Kroatų / čekų / olandų / anglų / suomių / prancūzų / vokiečių / italų / japonų / korėjiečių / lenkų / portugalų / rusų / supaprastinta kinų / ispanų / švedų / tradicinė kinų / turkų / ukrainiečių |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–25 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 18 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 32 W |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 20 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Neveikiantis aukštis | 0–12192 m |
| Eksploatavimo aukštis | 0–5000 m |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–85 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–93 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -25–55 °C |
| Gylis (su stovu) | 202,3 mm |
| Gylis (be stovo) | 44,6 mm |
| Aukštis (su stovu) | 412,1 mm |
| Aukštis (be stovo) | 316,2 mm |
| Svoris (su stovu) | 2970 g |
| Svoris (be stovo) | 2650 g |
| Plotis (su stovu) | 542,4 mm |
| Plotis (be stovo) | 542,4 mm |
| Pakuotės gylis | 126 mm |
| Pakuotės aukštis | 394 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 4650 g |
| Pakuotės plotis | 614 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė / HDMI |
| HDMI kabelio ilgis | 1,5 m |
| Nesudėtyje nėra | Gyvsidabris/PVC/BFR |
| Sertifikavimas | Atitinka EEĮA, REACH, RoHs reikalavimus, CB, TUV Bauart-Mark, ISO 9241-307, EAC, FCC reikalavimus |
| Atitikties sertifikatai | CE |
| Vietinis pritemdymas | Taip |
| Maža įvesties delsa | Ne |
| Vidutinis laikas tarp gedimų (MTBF) | 50000 val. |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1859769/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 1859769 |
| EPREL versijos numeris | 3 |
| Modelis | 24B3HA2 |
| Modelio pavadinimas | 24B3HA2 |
| Pridedami priedai | HDMI kabelis |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,03224 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 2,97 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 4,7 kg |