- Prekė sandėlyje
Philips V Line 271V8AW/00 kompiuterio monitorius 68,6 cm (27 colių) 1920 x 1080 pikselių Full HD LCD baltas
Philips V Line 271V8AW/00 kompiuterio monitorius 68,6 cm (27 colių) 1920 x 1080 pikselių Full HD LCD baltas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | White |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Power supply type | Internal |
| Power consumption (typical) | 35.39 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating altitude | 0 - 3658 m |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Non-operating altitude | 0 - 12192 m |
| Height (with stand) | 456 mm |
| Depth (with stand) | 231 mm |
| Width (with stand) | 613 mm |
| Height (without stand) | 363 mm |
| Weight (without stand) | 3.28 kg |
| Width (without stand) | 613 mm |
| Depth (without stand) | 50 mm |
| Weight (with stand) | 3.74 kg |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Component video sync | Separate Sync, Sync-on-green (SOG) |
| Low Blue Light technology | Yes |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| AMD FreeSync | No |
| Cables included | Power, HDMI |
| Manual | Yes |
| Stand included | Yes |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Pixel pitch | 0.311 x 0.311 mm |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| HD type | Full HD |
| Vertical scan range | 56 - 76 Hz |
| Horizontal scan range | 30 - 83 kHz |
| Screen shape | Flat |
| Pixel density | 82 ppi |
| Anti-glare screen | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Response time (fast) | 4 ms |
| Display technology | LCD |
| Touchscreen | No |
| Backlight type | W-LED |
| DDC/CI | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Panel type | IPS |
| Viewable size, horizontal | 59.8 cm |
| Display sRGB | Yes |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Built-in camera | No |
| Number of speakers | 2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 20° |
| Cable lock slot | Yes |
| LED indicators | Stand-by, Operation |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages | Ukrainian, Finnish, Japanese, Spanish, Traditional Chinese, French, Korean, Swedish, Hungarian, Greek, Polish, Turkish, Portuguese, German, Italian, Dutch, English, Russian, Czech, Simplified Chinese |
| Plug and Play | Yes |
| HDCP | Yes |
| HDMI | Yes |
| PC Audio in | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| HDMI version | 1.4 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Audio output | Yes |
| EasyRead mode | Yes |
| Regulatory Approvals | CE Mark; FCC; ICES-003; CB; EAC; TUV Ergo; TUV/GS |
| LowBlue mode | Yes |
| Packaging recyclability rate | 100% |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Exterior finish type | Textured |
| Mean time between failures (MTBF) | 30000 h |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1744805 |