- Prekė sandėlyje
Philips V Line 221V8/00 kompiuterio monitorius 54,6 cm (21,5 colio) 1920 x 1080 pikselių Full HD LED juodas
Philips V Line 221V8/00 kompiuterio monitorius 54,6 cm (21,5 colio) 1920 x 1080 pikselių Full HD LED juodas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| RoHS compliance | Y |
| Product colour | Black |
| Energy Star certified | Y |
| Market positioning | Home |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical) | 13.3 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating altitude | 0 - 3658 m |
| Non-operating altitude | 0 - 12192 m |
| Width | 492 mm |
| Height (with stand) | 376 mm |
| Depth | 45 mm |
| Width (with stand) | 492 mm |
| Weight (with stand) | 2.6 kg |
| Height | 295 mm |
| Weight | 2.21 kg |
| Depth (with stand) | 220 mm |
| AMD FreeSync | No |
| Low Blue Light technology | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Component video sync | Separate Sync, Sync-on-green (SOG) |
| Flicker-free technology | Yes |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Display brightness (typical) | 200 cd/m² |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Panel type | VA |
| Viewable size, vertical | 26.8 cm |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Screen shape | Flat |
| Display technology | LED |
| Digital vertical frequency | 48 - 75 Hz |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Backlight type | W-LED |
| Supported video modes | 1080p, 720p |
| HD type | Full HD |
| Pixel density | 102 ppi |
| Display diagonal | 54.6 cm (21.5") |
| 3D | No |
| Pixel pitch | 0.248 x 0.248 mm |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Digital horizontal frequency | 30 - 85 kHz |
| Response time | 4 ms |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Viewable size, horizontal | 47.7 cm |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Display sRGB | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 20° |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| LED indicators | Stand-by, Operation |
| Height adjustment | No |
| Tilt adjustment | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages | English, Italian, Dutch, Japanese, Swedish, Hungarian, Greek, Ukrainian, Finnish, Czech, Spanish, Traditional Chinese, French, Simplified Chinese |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Number of OSD languages | 21 |
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | No |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Audio output | Yes |
| DVI port | No |
| Headphone out | No |
| Audio input | No |
| HDMI | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| EasyRead mode | Yes |
| Packaging recyclability rate | 100% |
| On/off switch | Yes |
| Manual | Yes |