Philips E Line 241E1SCA/00 kompiuterio monitorius 59,9 cm (23,6 colio) 1920 x 1080 pikselių Full HD LCD juodas
Philips E Line 241E1SCA/00 kompiuterio monitorius 59,9 cm (23,6 colio) 1920 x 1080 pikselių Full HD LCD juodas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 27,9 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 22 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Išorinis maitinimo adapteris | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -20–60 °C |
| Eksploatavimo aukštis | 0–3658 m |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 20–80 % |
| Neveikiantis aukštis | 0–12192 m |
| Plotis (su stovu) | 536 mm |
| Aukštis (su stovu) | 413 mm |
| Gylis (su stovu) | 202 mm |
| Svoris (be stovo) | 2,86 kg |
| Plotis (be stovo) | 536 mm |
| Aukštis (be stovo) | 322 mm |
| Gylis (be stovo) | 66 mm |
| Svoris (su stovu) | 3,54 kg |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „Mac OS X 10.8 Mountain Lion“, „Mac OS X 10.1 Puma“, „Mac OS X 10.5 Leopard“, „Mac OS X 10.13 High Sierra“, „Mac OS X 10.11 El Capitan“, „Mac OS X 10.7 Lion“, „Mac OS X 10.14 Mojave“, „Mac OS X 10.6 Snow Leopard“, „Mac OS X 10.4 Tiger“, „Mac OS X 10.2 Jaguar“, „Mac OS X 10.9 Mavericks“, „Mac OS X 10.3 Panther“, „Mac OS X 10.0 Cheetah“, „Mac OS X 10.10 Yosemite“, „Mac OS X 10.12 Sierra“ |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 7“, „Windows 8“, „Windows 10“, „Windows 8.1“ |
| Komponentinio vaizdo sinchronizavimas | Žalias sinchronizavimas (SOG), Atskiras sinchronizavimas |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Rankinis | Taip |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Pridedami laidai | HDMI Kintamoji srovė, Garsas (3,5 mm) |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 30–85 kHz |
| Ekrano įstrižainė | 59,9 cm (23,6 colio) |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Ekrano paviršius | Matas |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Pikselių žingsnis | 0,272 x 0,272 mm |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Vaizdo santykis | 16:9 |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1920 x 1080 (1080 pikselių HD raiška) |
| Pikselių tankis | 93 pikselių colyje |
| Spalvų gama | 87% |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 48–76 Hz |
| Ekrano išlinkis | 150 cm |
| Miglos dažnis | 25% |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Matomas dydis, vertikalus | 29,3 cm |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p |
| Dinaminio kontrastingumo santykio rinkodaros pavadinimas | Išmanusis kontrastas |
| Ekrano sRGB | Taip |
| Skydelio tipas | VA |
| DDC/CI | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 52,1 cm |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 1500R |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 59,9 cm |
| NTSC aprėptis (tipinė) | 83,87% |
| Ekrano technologija | LCD |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–76 Hz |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 100,78% |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 30–85 kHz |
| RMS vardinė galia | 6 W |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| LED indikatoriai | Operacija, Budėjimo režimas |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20° |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | Ukrainiečių suomių Tradicinė kinų kalba, prancūzų Korėjiečių kalba japonų Rusų Čekų lenkų portugalų, graikų Vokiečių italų, olandų Supaprastinta kinų kalba, Švedų vengrų turkų ispanų, Anglų |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| HDCP | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| DVI prievadas | Ne |
| Ausinių išvestis | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| Garso įvestis | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| Kompiuterio garso įvestis | Taip |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Sertifikavimas | CE ženklas, CU-EAC, TUV-BAUART |
| Atitikties sertifikatai | RoHS |
| Integruotas TV imtuvas | Ne |
| Vidutinis laikas tarp gedimų (MTBF) | 50000 val. |
| Be sunkiųjų metalų | gyvsidabris (gyvsidabris), Pb (švinas) |
| Vaizdo gerinimas | „SmartImage“ žaidimas |
| „LowBlue“ režimas | Taip |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (sena) | F |
| Išorės apdailos tipas | Tekstūruotas |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Reguliavimo patvirtinimai | CE ženklas; CU-EAC; TUV-BAUART |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 85285210 |
| Įspėjimai | Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |
| Perdirbama pakavimo medžiaga | 100% |
| Nesudėtyje nėra | Merkurijus, PVC/BFR |