„Philips 272S1MH/00“ 27 colių IPS 16:9 monitorius
„Philips 272S1MH/00“ 27 colių IPS 16:9 monitorius
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Brand | Philips |
| Weight | 9.62 kg. |
| Depth | 0.452 m. |
| Width | 0.224 m. |
| Height | 0.702 m. |
| MON01 Ekrāna izmērs | 27" (68,6 cm) |
| MON03 Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 |
| MON07 Skata leņķis (horizontālais / vertikālais) | 178 / 178 |
| MON06 Spilgtums | 250 |
| MON05 Kontrasts | 50 000 000 : 1 |
| MON08 Reakcijas laiks | 4 |
| MON02 Ekrāna tehnoloģija | IPS |
| MON10 Garantija fiziskām personām | 3 gadi |
| Malu attiecība | 16:9 |
| Monitora regulējums | Pēc augstuma, leņķa, Ir |
| 3D Ready | Nav |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| DVI | 1 |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| USB | 3 x USB 3.2 / 1 x Type-B |
| TV uztvērējs | Nav |
| Iebūvēti skaļruņi | Ir |
| Skārienekrāns | Nav |
| RJ45 | Nav |
| Smart TV | Nav |
| Thunderbolt | Nav |
| USB Type A | Ir |
| Ekrāna tips | Plakans (Flat) |
| MON09 Atjaunošanas frekvence | 75 |
| VESA stiprinājums | 100 x 100 mm |
| Ekrāna veids | Matēts (Anti-Glare) |
| AMD FreeSync | Nav |
| nVidia G-Sync | Nav |
| Ekrāna izšķirtspējas tips | FHD |
| Gaming monitori | Nē |
| Garantija juridiskām personām | 3 gadi |
| Bluetooth | Nav |
| Wi-Fi | Nav |
| Energijas patēriņa klase | E |
| Energopatēriņš (1000 stundas) | 21 |
| ОбщаяМодель | Philips 2S1M |
| Ekrāna izmērs | 25" — 27,9" |
| Atjaunošanas frekvence | 70 - 100 Hz |
| Energy Label Type | 5 |