-
−4%
„Philips 1000“ serijos 27E1N1600AE/00 kompiuterio monitorius 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pikselių „Quad HD“ LCD juodas
„Philips 1000“ serijos 27E1N1600AE/00 kompiuterio monitorius 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pikselių „Quad HD“ LCD juodas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 25,5 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 21 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -20–60 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 20–80 % |
| Svoris (be stovo) | 3,97 kg |
| Svoris (su stovu) | 5,75 kg |
| Plotis (be stovo) | 617 mm |
| Aukštis (be stovo) | 483 mm |
| Gylis (be stovo) | 46 mm |
| Aukštis (su stovu) | 483 mm |
| Plotis (su stovu) | 617 mm |
| Gylis (su stovu) | 220 mm |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| Pikselių tankis | 123,4 pikselių colyje |
| Miglos dažnis | 25% |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Dinaminio kontrastingumo santykio rinkodaros pavadinimas | Mega Infinity DCR |
| Reakcijos laikas (greitas) | 1 ms |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Atsako laikas (MPRT) | 1 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm (27 coliai) |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano forma | Butas |
| HD tipo | Keturių raiškų HD |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 30–115 kHz |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 48–100 Hz |
| DDC/CI | Taip |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1500:1 |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Skydelio tipas | IPS |
| Pikselių žingsnis | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano technologija | LCD |
| Integruota kamera | Ne |
| RMS vardinė galia | 4 W |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 10 cm |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20° |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| USB maitinimo šaltinis iki | 65 W |
| Ausinių išvestis | Ne |
| USB šakotuvo versija | 3.2 1-oji karta (3.1 1-oji karta) |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| HDMI | Taip |
| HDCP versija | 1.4 |
| USB A tipo įėjimo prievadų kiekis | 2 |
| HDCP | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| USB C tipo išsiuntimo prievadų skaičius | 1 |
| Įspėjimai | Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1883287 |
| Nesudėtyje nėra | Merkurijus |