-
−1%
„Philips 1000“ serijos 24E2N1110/00 kompiuterio monitorius 60,5 cm (23,8 colio) 1920 x 1080 pikselių „Full HD“ LCD juodas
„Philips 1000“ serijos 24E2N1110/00 kompiuterio monitorius 60,5 cm (23,8 colio) 1920 x 1080 pikselių „Full HD“ LCD juodas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | Nėra |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 18 kWh |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 15,6 W |
| Neveikiantis aukštis | 3658–12192 m |
| Laikymo temperatūra (TT) | -20–60 °C |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Eksploatavimo aukštis | 0–3658 m |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 20–80 % |
| Gylis (be stovo) | 34 mm |
| Plotis (be stovo) | 542 mm |
| Svoris (su stovu) | 2,44 kg |
| Svoris (be stovo) | 2,16 kg |
| Aukštis (be stovo) | 316 mm |
| Plotis (su stovu) | 542 mm |
| Gylis (su stovu) | 180 mm |
| Aukštis (su stovu) | 410 mm |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Komponentinio vaizdo sinchronizavimas | Atskiras sinchronizavimas |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1500:1 |
| Ekrano sRGB | Taip |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 60,5 cm |
| Ekrano technologija | LCD |
| Matomas dydis, vertikalus | 29,6 cm |
| DDC/CI | Taip |
| Skydelio tipas | IPS |
| Matomas dydis, horizontalus | 52,7 cm |
| Dinaminio kontrastingumo santykio rinkodaros pavadinimas | Mega Infinity DCR |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Miglos dažnis | 25% |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Pikselių tankis | 92,56 pikselių colyje |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Ekrano įstrižainė | 60,5 cm (23,8 colio) |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1920 x 1080 (1080 pikselių HD raiška) |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 48–75 Hz |
| Pikselių žingsnis | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 30–85 kHz |
| Ekrano forma | Butas |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–120 Hz |
| Atsako laikas (MPRT) | 1 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 30–140 kHz |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 21 |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | Rusų Čekų Švedų vengrų Ukrainiečių suomių ispanų, Tradicinė kinų kalba, prancūzų Korėjiečių kalba lenkų japonų Supaprastinta kinų kalba, Vokiečių italų, olandų Anglų turkų portugalų, graikų |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| LED indikatoriai | Operacija, Budėjimo režimas |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20° |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| HDMI | Taip |
| HDCP versija | 1.4 |
| HDCP | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| Be sunkiųjų metalų | Hg (gyvsidabris) |
| Adaptyvus sinchronizavimas | Taip |
| Vidutinis laikas tarp gedimų (MTBF) | 50000 val. |
| Vaizdo gerinimas | Išmanusis vaizdas |
| „LowBlue“ režimas | Taip |
| Lengvo skaitymo režimas | Taip |
| Išorės apdailos tipas | Tekstūruotas |
| Perdirbama pakavimo medžiaga | 100% |
| Reguliavimo patvirtinimai | CB, CE ženklas, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART, EAC, EAEU RoHS, CEL, CCC, CECP, KC, UKCA, EMF, FCC, ICES-003 |
| Atitikties sertifikatai | RoHS |
| Nesudėtyje nėra | Merkurijus |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2047967 |