Philips 1000 series 24E1N1100A/00 LED ekranas 60,5 cm (23,8 colio) 1920 x 1080 pikselių Full HD LCD juodas
Philips 1000 series 24E1N1100A/00 LED ekranas 60,5 cm (23,8 colio) 1920 x 1080 pikselių Full HD LCD juodas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | Nėra |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | D |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 14,5 W |
| Neveikiantis aukštis | 3658–12192 m |
| Eksploatavimo aukštis | 0–3658 m |
| Laikymo temperatūra (TT) | -20–60 °C |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 20–80 % |
| Svoris (su stovu) | 2,92 kg |
| Gylis (be stovo) | 45 mm |
| Aukštis (be stovo) | 316 mm |
| Svoris (be stovo) | 2,57 kg |
| Plotis (be stovo) | 542 mm |
| Aukštis (su stovu) | 417 mm |
| Gylis (su stovu) | 180 mm |
| Plotis (su stovu) | 542 mm |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Komponentinio vaizdo sinchronizavimas | Atskiras sinchronizavimas |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Pridedami laidai | HDMI Kintamoji srovė |
| Rankinis | Taip |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Matomas dydis, vertikalus | 29,6 cm |
| Ekrano sRGB | Taip |
| Skydelio tipas | IPS |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Miglos dažnis | 25% |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Ekrano technologija | LCD |
| Pikselių tankis | 92,56 pikselių colyje |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 60,5 cm |
| Dinaminio kontrastingumo santykio rinkodaros pavadinimas | Mega Infinity DCR |
| Reakcijos laikas (greitas) | 1 ms |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| Matomas dydis, horizontalus | 52,7 cm |
| DDC/CI | Taip |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1300:1 |
| Ekrano forma | Butas |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–100 Hz |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Ekrano įstrižainė | 60,5 cm (23,8 colio) |
| Pikselių žingsnis | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 48–60 Hz |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 30–85 kHz |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 30–115 kHz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| RMS vardinė galia | 4 W |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | graikų Ukrainiečių suomių Vokiečių italų, olandų Anglų Supaprastinta kinų kalba, japonų Švedų vengrų lenkų ispanų, Tradicinė kinų kalba, prancūzų Korėjiečių kalba turkų portugalų, Rusų Čekų |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 21 |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20° |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| LED indikatoriai | Budėjimo režimas, Operacija |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| Garso įvestis | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| Garso išvestis | Taip |
| HDCP versija | 1.4 |
| HDMI versija | 1.4 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDCP | Taip |
| Suderinamos operacinės sistemos | „Mac OS X“ „Windows 11“ / „10“ |
| „LowBlue“ režimas | Taip |
| Vaizdo gerinimas | „SmartImage“ žaidimas |
| Lengvo skaitymo režimas | Taip |
| Vidutinis laikas tarp gedimų (MTBF) | 50000 val. |
| Be sunkiųjų metalų | Hg (gyvsidabris) |
| Atitikties sertifikatai | VCCI, EAC, cTUVus, RoHS, BSMI, Federalinė ryšių komisija (FCC), ICES |
| Įspėjimai | Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. |
| Nesudėtyje nėra | Merkurijus, BFR, PVC |
| Tvarumo atitiktis | Taip |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1868751 |