Puikus nešiojamas monitorius USteam E6 Pro 18,5' 1920x1080 120Hz
Puikus nešiojamas monitorius USteam E6 Pro 18,5' 1920x1080 120Hz
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 16*
d. d.
Žaidimai dar niekada nebuvo tokie smagūs. „Uperfect“ monitorius su 1920x1080 raiška yra specialiai sukurtas vaidmenų žaidimų, šaudyklių, strateginių žaidimų, lenktynių žaidimų ir kt. mėgėjams. Be to, jutiklinis ekranas pagerina naudotojo patirtį, o HDR technologija leidžia rodyti tikroviškas ir sodrias spalvas. Monitoriuje derinamos pažangiausios technologijos, kad būtų užtikrinta išskirtinė vaizdo kokybė ir interaktyvumas, patenkinsiantys net ir reikliausių žaidėjų poreikius.
120 Hz atnaujinimo dažnis užtikrina sklandžius vaizdus, kurie yra labai svarbūs dinamiškoms žaidimų scenoms. Kiekvienas veikėjo judesys ir animacija rodomi be vėlavimo, todėl galite visiškai pasinerti į žaidimą. Savo ruožtu 1920x1080 raiška garantuoja ryškius ir detalius vaizdus, kurie yra būtini norint visapusiškai mėgautis žaidimu.
„FreeSync“ funkcija yra neįkainojama technologija žaidėjams, kuri apsaugo nuo ekrano plyšinėjimo ir užtikrina ekrano tęstinumą kiekvieną sekundę. Ji efektyviai sinchronizuoja monitoriaus atnaujinimo dažnį su vaizdo plokšte, taip pašalindama vaizdo mirgėjimą ir plyšinėjimą. Tai kiekvieną žaidimą daro realesnį ir įtraukiantį, o jūs galite mėgautis sklandžiu judesiu be pertraukimų.
Su 10 taškų jutikliniu ekranu „UPERFECT“ monitorius pasižymi ypatingu tikslumu ir paprastu naudojimu. Ekranas idealiai tinka galvosūkių ir strategijos žaidimams, o intuityvus jutiklinis valdymas leidžia naudoti natūraliau ir patogiau. Taigi, prie jo nereikia prijungti pelės. Dėl to monitorius tinka ne tik pramogoms, bet ir kitoms užduotims atlikti.
„UPERFECT“ monitorius turi 4 VESA tvirtinimo skyles (75x75 mm), todėl galite jį pastatyti ten, kur norite, o tai padidina jo naudojimo lankstumą. Šis sprendimas taupo vietą ant stalo, o tai ypač svarbu mažose erdvėse. Savo ruožtu įmontuotas stovas stabiliai laiko monitorių ant bet kokio lygaus paviršiaus, leisdamas laisvai reguliuoti žiūrėjimo kampą.
Monitorius yra itin universalus ir suderinamas su įvairiais įrenginiais. Jį galima lengvai prijungti prie tokių konsolių kaip PS4, PS5, „Switch“ ir „Xbox“, todėl galėsite mėgautis mėgstamais žaidimais dideliame, aukštos kokybės ekrane. „Uperfect USteam E6 Pro“ taip pat galite susieti per „Bluetooth“ su ausinėmis, pele arba klaviatūra.
Integruoti dvigubi 2 vatų stereo garsiakalbiai užtikrina įtraukiantį stereo garsą. Taip pat galite prijungti išorinį garsiakalbį per 3,5 mm garso įvestį, kad garso patirtis būtų dar geresnė. Be to, „Ucare“ technologija sumažina mėlynosios šviesos skleidimą daugiau nei 80 %, o tai labai svarbu norint apsaugoti jūsų regėjimą. Jums nereikės nerimauti dėl mirgančių vaizdų – naudokite „USteam E6 Pro“ tiek, kiek norite, be jokio diskomforto ar nuovargio.
| Gamintojas | Tobulas |
|---|---|
| Modelis | USteam E6 Pro |
| Atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Reakcijos laikas | 16 ms |
| Ekrano įstrižainė | 18,5 colio |
| Rezoliucija | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ekrano kraštinių santykis | 16:9 |
| Žiūrėjimo kampas | 178° |
| Ekrano tipas | IPS |
| Kontrasto santykis | 1000:1 |
| Ryškumas | 300 cd/m² |
| Spalvų gama | 100 % sRGB |
| Spalvų gylis | 16,7 mln. (8 bitų) |
| Jutiklinis ekranas | taip |
| Įmontuota baterija | ne |
| Gravitacijos jutiklis | ne |
| HDR | taip |
| Laisvas sinchronizavimas | taip |
| Medžiaga | aliuminis |
| Įmontuoti garsiakalbiai | taip, 2 * 8Ω 1W |
| Vesa montuojamas | taip, 75 * 75 mm @ M4 * 4 mm |
| Valdikliai | ne |
| Stovo laikiklis | taip |
| Nominali galia | 14 W |
| Matmenys | 252 × 425 × 12 mm |
| Svoris | 1,09 kg |
| Sąsaja | 2 USB-C (garsas ir vaizdas), mini HDMI (garsas ir vaizdas), 3,5 mm garso jungtis |
| Gamintojas | Tobulas |
| Bendras svoris | 2720 g. |
| Grynasis svoris | 1274 g. |
| Dėžutės ilgis | 49,00 cm. |
| Dėžutės plotis | 30,50 cm. |
| Dėžutės aukštis | 8,00 cm. |
| Atnaujinimo dažnis (Hz) | 120 |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Ekrano dydis (") | 18,5 |
| Przekątna ( | 18,5 |