-
−17%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
AOC E3 24E3QAF yra 61 cm (24 colių) kompiuterinis monitorius su 1920 x 1080 pikselių raiška ir nuimamu stovu, puikiai tinkantis tiek darbui, tiek pramogoms.
Dizainas | |
|---|---|
| Nuimamas stovas | Taip |
| Priekinio rėmo spalva | Juoda |
| Produkto spalva | Juoda |
Elektros energija | |
| Galingumo suvartojimas (budėjimo režimas) | 0.5 W |
| Energijos efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Galingumo suvartojimas (tipiškai) | 18 W |
| Galingumo suvartojimas (išjungtas) | 0.3 W |
Svoris ir matmenys | |
| Svoris (su stovu) | 4.45 kg |
| Svoris (be stovo) | 2.63 kg |
Veikimas | |
| Greitas įkrovimas | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Žemos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Prekės ženklo specifinės savybės | Netiesa |
Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės svoris | 7.14 kg |
Pakuotės turinys | |
| Įtraukti kabeliai | AC |
Ekspozicija | |
| Apšvietimo tipas | W-LED |
| P panelės tipas | IPS |
| Ekraano įstrižainė (metrinė) | 60.5 cm |
| Palaiko didelį dinaminį diapazoną (HDR) | Taip |
| Pikselių tankis | 93 ppi |
| Pikselių žingsnis | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Matymo kampas, vertikalus | 178° |
| Kaištinio kontrasto santykis (tipiškai) | 1000:1 |
| Ekraano įstrižainė | 61 cm (24 coliai) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekspozicijos raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| Dinaminių kontrasto santykis | 20000000:1 |
| Matymo kampas, horizontalus | 178° |
| Atsako laikas | 4 ms |
| Antirefleksinis ekranas | Taip |
| Natūralus vaizdo santykis | 16:9 |
| Paviršiaus kietumas | 3H |
Multimedija | |
| Integruoti garsiakalbiai | Taip |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS nominali galia | 2 W |
| Integruotas mikrofonas | Ne |
Ergonomika | |
| Ūgio reguliavimas | 15 cm, Taip |
| Kabelių užrakinimo anga | Taip |
| Pasukamas | Taip |
| P panelės montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Kabelių užrakinimo angos tipas | Kensington |
Prievadai ir sąsajos | |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Mobilusis didelės raiškos ryšys (MHL) | Ne |
| Ausinių išėjimas | Taip |
| USB Type-A žemyn prievadų kiekis | 2 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Ausinių jungtis | 3.5 mm |
| Integruotas USB centras | Taip |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDCP versija | 1.4 |
Kitos savybės | |
| Šviesos efektai | Ne |
| Išorinis apdailos tipas | Textured |
| Perdirbama pakuotės medžiaga | 100% |
Perdirbimo duomenys | |
| Po vartotojų perdirbto plastiko | 85% |
Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | EPEAT Silver |