- Prekė sandelyje
MONITORIUS AOC CU34G2XP/BK 34IN
MONITORIUS AOC CU34G2XP/BK 34IN
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | AOC, AOC |
| Monitoriaus tipas | LED monitoriai |
| Modelis | CU34G2XP/BK |
| Plotis | 80.83 cm, 548 mm. |
| Aukštis | 48.04 cm, 903 mm. |
| Gylis | 24.49 cm |
| Svoris | 7.5 kg, 12 kg. |
| Spalva | Juoda sp |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Ekrano tipas | VA |
| Ekrano įstrižainė | 34 in |
| Ekrano raiškos tipas | UWQHD |
| Ekrano raiška | 3440 x 1440 |
| Ekrano forma | Lenktas |
| Ekrano dažnis | 144 Hz |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Kontrastas | 4000 : 1 |
| Horizontalus stebėjimo kampas | 178 °. Ryškumas, cd/m²- 300 |
| Vertikalus stebėjimo kampas | 178 ° |
| Liečiamas ekranas | Ne |
| Jungtys | HDMI 2.0, DisplayPort 1.4 |
| HDMI lizdų skaičius | 1 |
| Tinka montavimui prie sienos | Ne |
| 3D funkcija | Ne |
| Reguliuojama | Palenkimas |
| TV funkcija | Ne |
| Įmontuotos garso kolonėlės | Ne |
| nVidia G | Sync- Ne |
| AMD FreeSync | Taip |
| VESA standartas | 100 x 100 |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Ilgis | 280 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |