-
−20%
AOC CQ32G4VE yra 32 colių kreivasis žaidimų monitorius su QHD raiška 2560x1440 ir iki 180Hz atnaujinimo dažniu. Jis pasižymi greitu 0,5 ms atsako laiku, įvairiomis jungtimis, įskaitant HDMI ir DisplayPort, bei ergonomišku nuolydžio reguliavimu patogiam žiūrėjimui.
AOC CQ32G4VE yra 32 colių kreivasis žaidimų monitorius su QHD raiška 2560x1440 ir iki 180Hz atnaujinimo dažniu. Jis pasižymi greitu 0,5 ms atsako laiku, įvairiomis jungtimis, įskaitant HDMI ir DisplayPort, bei ergonomišku nuolydžio reguliavimu patogiam žiūrėjimui.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
AOC CQ32G4VE yra 32 colių lenktas žaidimų monitorius su QHD raiška 2560x1440 ir atnaujinimo dažniu iki 180Hz. Jis pasižymi greitu atsako laiku - 0.5ms, įvairiomis jungtimis, įskaitant HDMI ir DisplayPort, bei ergonominiais pasvirimo reguliavimais, užtikrinančiais patogų žiūrėjimą.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Lenktas žaidimų monitorius |
| Prekės ženklas | AOC |
| Modelis | CQ32G4VE |
Specifikacijos | |
| Ekrano dydis | 32 coliai |
| Raiška | 2560 x 1440 (QHD) |
| Atnaujinimo dažnis | Iki 180Hz |
| Atsako laikas | 0.5 ms |
| Kreivumas | 1500R |
| Kontrasto santykis | 80,000,000:1 |
| Spalvų palaikymas | sRGB 124.2%, DCI-P3 92.4% |
| Jungtys | 2x HDMI, DisplayPort, Ausinių lizdas |
| Matmenys | 840 x 190 x 520 mm (P x A x G) |
| Svoris | 2260 g |
Papildoma informacija | |
| Ergonomiškas dizainas | Pasvirimo reguliavimas nuo -3 iki +21 laipsnių |
| Saugaus naudojimo įspėjimas | Naudokite produktą pagal paskirtį, kad išvengtumėte pavojų. |