- Prekė sandelyje
Monitorius AOC C32G2ZE, 31.5", 1 ms
Monitorius AOC C32G2ZE, 31.5", 1 ms
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | AOC, AOC |
| Monitoriaus tipas | LED monitoriai |
| Modelis | C32G2ZE |
| Plotis | 70.99 cm, 220 mm. |
| Aukštis | 52.44 cm, 590 mm. |
| Gylis | 24.49 cm |
| Svoris | 6.8 kg, 10.2 kg. |
| Spalva | Juoda sp |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Ekrano tipas | VA |
| Ekrano įstrižainė | 31.5 in |
| Ekrano raiškos tipas | FHD |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano forma | Lenktas |
| Ekrano dažnis | 240 Hz |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Kontrastas | 80 000 000 : 1 |
| Horizontalus stebėjimo kampas | 178 °. Ryškumas, cd/m²- 300 |
| Vertikalus stebėjimo kampas | 178 ° |
| Liečiamas ekranas | Ne |
| Jungtys | DisplayPort 1.2, HDMI 2.0 x 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 2 |
| 3D funkcija | Ne |
| Reguliuojama | Palenkimas |
| TV funkcija | Ne |
| Įmontuotos garso kolonėlės | Ne |
| nVidia G | Sync- Ne |
| AMD FreeSync | Taip |
| VESA standartas | 100 x 100 |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Ilgis | 805 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |