- Prekė sandėlyje
-
−26%
AOC AGON PRO AG326UD yra 31,5 colio UHD monitorius, pasižymintis QD-OLED technologija, 3840 x 2160 pikselių raiška ir 165 Hz atnaujinimo dažniu. Jame yra AdaptiveSync technologija, įvairios jungties galimybės ir ergonominiai nustatymai, užtikrinantys optimalų žiūrėjimo komfortą.
AOC AGON PRO AG326UD yra 31,5 colio UHD monitorius, pasižymintis QD-OLED technologija, 3840 x 2160 pikselių raiška ir 165 Hz atnaujinimo dažniu. Jame yra AdaptiveSync technologija, įvairios jungties galimybės ir ergonominiai nustatymai, užtikrinantys optimalų žiūrėjimo komfortą.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
AOC AGON PRO AG326UD yra 31.5 colio UHD monitorius, turintis QD-OLED technologiją, su 3840 x 2160 pikselių raiška ir 165 Hz atnaujinimo dažniu. Jame yra AdaptiveSync technologija, daugybė jungčių galimybių ir ergonomiški reguliavimai, užtikrinantys optimalų žiūrėjimo komfortą.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Monitorius |
| Prekės ženklas | AOC |
| Modelis | AGON PRO AG326UD |
Specifikacijos | |
| Ekrano dydis | 31.5 colio |
| Raiška | 3840 x 2160 pikselių (UHD) |
| Atnaujinimo dažnis | 165 Hz |
| Panelės technologija | QD-OLED |
| HDR sertifikatas | VESA HDR TrueBlack HDR400 |
| Jungtys | HDMI 2.1, DisplayPort |
| Matmenys | 900 x 190 x 500 mm |
| Svoris | 2280 g |
| Spalva | Juoda |
Papildoma informacija | |
| Ergonominės savybės | Aukščio reguliavimas, sukimas, pasukimas, linkimas |
| Adaptacinė technologija | AdaptiveSync |