Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
27 colių Full HD LED ekranas su 1920 x 1080 pikselių raiška ir IPS paneliu. Savybės apima be rėmelio dizainą, integruotus garsiakalbius ir daugybę jungčių, įskaitant HDMI, DVI ir DisplayPort.
Techniniai Duomenys | |
|---|---|
| Tvarumo Sertifikatai | RoHS |
Dizainas | |
| Stovo Spalva | Juoda |
| Be Rėmelio Dizainas | Taip |
| Priekinio Rėmo Spalva | Juoda |
| Be Sunkiųjų Metalų | Hg (gyvsidabris) |
| Nuimamas Stovas | Taip |
| Produkto Spalva | Juoda |
| Rinkos Pozicionavimas | Verslui |
Galia | |
| Išorinis Maitinimo Adapteris | Ne |
| Energijos Efektyvumo Skalė | A iki G |
| Energijos Efektyvumo Klasė (SDR) | E |
| Galia (Išjungta) | 0.3 W |
| AC Įėjimo Dažnis | 50/60 Hz |
| AC Įėjimo Įtampa | 100 - 240 V |
| Galia (Tipiška) | 20 W |
| Galia (Budėjimo Režimas) | 0.3 W |
Svoris ir Išmatavimai | |
| Plotis (Be Stovo) | 613.6 mm |
| Gylis (Be Stovo) | 51.1 mm |
| Aukštis (Be Stovo) | 369.5 mm |
| Svoris (Su Stovu) | 5.49 kg |
| Aukštis (Su Stovu) | 544.5 mm |
| Gylis (Su Stovu) | 200.1 mm |
| Plotis (Su Stovu) | 613.6 mm |
Veikimas | |
| Technologija be Mirgėjimo | Taip |
| AMD FreeSync Atrefreshavimo Dažnio Intervalas | 48 - 75 Hz |
| AMD FreeSync | Taip |
Ekranas | |
| sRGB Aprėptis (Tipiška) | 99% |
| Maksimalus Atrefreshavimo Dažnis | 75 Hz |
| Adobe RGB Aprėptis | 74% |
| Spalvų Gylis | 8 bitai |
| RGB Spalvų Erdvė | sRGB |
| Pikselių Tankis | 81 ppi |
| Ekrano Šviesumas (Tipiškas) | 250 cd/m² |
| Ekrano Technologija | LED |
| Ekrano Diagonalių | 68.6 cm (27") |
| Natūralus Aspektas | 16:9 |
| Palydovinės Grafikos Raiškos | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrasto Santykis (Tipiškas) | 1000:1 |
| Atsako Laikas | 4 ms |
| Ekrano Paviršius | Matinis |
| Ekrano Spalvų Skaičius | 16.78 milijonų spalvų |
| Pikselių Žingsnis | 0.3114 x 0.3114 mm |
Multimedija | |
| Integruoti Garsiakalbiai | Taip |
| Garsiakalbių Skaičius | 2 |
Ergonomika | |
| Pasukamas | Taip |
| Pasukimo Kampas | 0 - 180° |
| Aukščio Reguliavimas | Taip, 15 cm |
| PANELIO Tvirtinimo Sąsaja | 100 x 100 mm |
| VESA Tvirtinimas | Taip |
Prievadai ir Sąsajos | |
| USB Tipo-A Išėjimo Prievadų Kiekis | 4 |
| HDMI | Taip |
| DVI Prievadas | Taip |
| DisplayPort Versija | 1.2 |
| HDMI Prievadų Kiekis | 1 |
| DisplayPort Kiekis | 1 |
| VGA (D-Sub) Prievadų Kiekis | 1 |