- Prekė sandėlyje
Acer Vero B277K yra 27 colių plokščias monitorius, turintis rezoliuciją, tinkamą įvairioms programoms. Jo elegantiškas juodas dizainas ir TFT/LCD ekranas užtikrina puikų vaizdo kokybę.
Acer Vero B277K yra 27 colių plokščias monitorius, turintis rezoliuciją, tinkamą įvairioms programoms. Jo elegantiškas juodas dizainas ir TFT/LCD ekranas užtikrina puikų vaizdo kokybę.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Acer Vero B277K yra 27 colių plokščias monitorius, turintis rezoliuciją, tinkamą įvairioms programoms. Jis pasižymi elegantišku juodu dizainu ir priklauso TFT/LCD ekranų kategorijai.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Monitorius |
| Prekės ženklas | Acer |
| Modelis | Vero B277K |
Specifikacijos | |
| Ekrano dydis | 27 coliai |
| Rezoliucija | 4K (3840 x 2160) |
| Dizainas | Ekologiškas, pagamintas iš tvarių medžiagų |
| Spalva | Juoda |
| Matmenys | 675 x 220 x 510 mm (P x G x A) |
| Svoris | Nenurodyta |
Techniniai duomenys | |
| Jungčių galimybės | Daugybė galimybių |
Papildoma informacija | |
| Saugaus naudojimo įspėjimas | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |