LORGAR 34MP1, UWQHD MiniLED žaidimų monitorius Pro, 34\'\' (3440*1440) VA lenktas monitorius, juodas/pieniškai pilkas
LORGAR 34MP1, UWQHD MiniLED žaidimų monitorius Pro, 34\'\' (3440*1440) VA lenktas monitorius, juodas/pieniškai pilkas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
1500R išlinkis sukuria įtraukiančią žiūrėjimo patirtį, pritraukdamas akis arčiau ekrano centro. Tai sumažina periferinius blaškymus ir padeda sutelkti dėmesį į veiksmą, todėl žaidimai atrodo kinematografiškesni. Toks dizainas taip pat sumažina akių įtampą, sumažindamas iškraipymus ekrano kraštuose.
34MP1 turi „MiniLED“ foninį apšvietimą su 2304 vietinio pritemdymo zonomis, leidžiančiomis tiksliai valdyti šviesos intensyvumą skirtingose ekrano vietose.
Valdykite savo žaidimų patirtį su „LORGAR PLATFORM“. Ši programinė įranga leidžia jums pritaikyti apšvietimo efektus, koreguoti monitoriaus nustatymus ir pasiekti išskirtines žaidimų funkcijas, tokias kaip kryželių perdengimai ir FPS skaitikliai.
HDR 1000 technologija suteikia platesnį spalvų ir ryškumo lygių diapazoną, todėl vaizdas tampa ryškesnis. Matysite sodresnę juodą spalvą, ryškesnę baltą spalvą ir ryškesnes spalvas, todėl žaidimai ir filmai atrodys tikroviškesni nei bet kada anksčiau.
21:9 formato santykis suteikia platesnį matymo lauką, suteikdamas jums panoraminę žaidimo pasaulio perspektyvą. Tai ypač naudinga žaidimams, kuriems reikalingas platesnis matymo laukas, pavyzdžiui, lenktynių žaidimams, skrydžio simuliatoriams ir strateginiams žaidimams.
Pasinerkite į veiksmą su integruotais priekiniais garsiakalbiais ir sodriu garso išvestimi. Galinga 2.1 kanalų garsiakalbių sistema skleidžia aiškų, ryškų garsą, todėl žaidimai ir filmai tampa įdomesni ir malonesni.
Sukurkite suasmenintą žaidimų atmosferą naudodami pritaikomą RGB apšvietimą. Galite rinktis iš įvairių apšvietimo efektų ir spalvų, kad atitiktų jūsų nuotaiką ar stilių. Pritaikomas apšvietimas taip pat padeda sumažinti akių įtampą, nes užtikrina patogesnę žiūrėjimo aplinką.
Monitoriuje yra optimizuoti nustatymai skirtingiems žanrams, pavyzdžiui, šaudyklėms iš pirmojo asmens (FPS) ir realaus laiko strategijos (RTS) žaidimams. Vienu klavišo paspaudimu galite perjungti šiuos režimus, kad optimizuotumėte monitoriaus našumą pagal pageidaujamą žaidimo stilių.
Pilnai reguliuojamas stovas užtikrina maksimalų komfortą ir lankstumą. Galite lengvai pakreipti, pasukti monitorių ir reguliuoti jo aukštį pagal savo poreikius. Daugiau jokio akių nuovargio ilgų žaidimų seansų metu! Integruotas ausinių laikiklis taip pat padeda išlaikyti jūsų žaidimų įrangą tvarkingą ir be netvarkos.
Mėgaukitės laisve naudodami bet kurį jums reikalingą prievadą: yra du HDMI 2.1 prievadai, vienas DP 1.4 prievadas, USB A/B/C prievadai ir garso išvestis. Be to, per C tipo jungtį galite patogiai įkrauti įrenginius iki 90 W galios.
| Programinė įranga | LORGAR PLATFORMA |
| Ekrano tipas | LCD |
| Matricos tipas | VA |
| Foninio apšvietimo technologija | MiniLED, 2304 pritemdymo zonos |
| Įstrižainės ilgis | 34 colių |
| Matomo ekrano įstrižainės ilgis | 34 colių |
| Kreivės spindulys | 1500R |
| Žingsnio tipas | Taškų žingsnis |
| Žingsnio plotis | 0,231 mm |
| Spalvų palaikymas | 1,07 mlrd. |
| Maksimali raiška | 3440x1440 |
| Maksimalus vaizdo atnaujinimo dažnis esant maksimaliai raiškai | 180 Hz |
| Vaizdo ryškumas | 1000 cd/m² |
| Vaizdo kontrastas | 4 000:1 |
| Dinaminis kontrasto santykis | 1 000 000:1 |
| Vaizdo maks. H matymo kampas | 178° |
| Vaizdo maks. V matymo kampas | 178° |
| Atsakymo laikas | 1 ms |
| Vaizdo kraštinių santykis | 21:9 |
| Ergonominės savybės | Pakreipimas, reguliuojamas aukštis, pasukimas, ausinių laikiklis, laidų tvarkymo laikiklis |
| Ekrano funkcijos | MiniLED, suderinamas su AMD FreeSync technologija / G-Sync |
| Gama | sRGB 99 %, DCI-P3 97 %, Adobe RGB 99 %, NTSC 106 % |
| Garsiakalbio formos faktorius | Integruotas |
| Garso išvesties režimas | 2.1 kanalo erdvinis garsas |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI 2.1 | 2 |
| USB (A) | 2 |
| USB (B) | 1 |
| USB (C) | 1 |
| Ausinės | 1 (3,5 mm mini lizdas) |
| EPREL | 2155451 https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2155451 |
| Maitinimo įrenginio tipas | Maitinimo adapteris |
| Maksimali įėjimo srovė | 2,5 A |
| Maksimalus įėjimo dažnis | 60 Hz |
| Maksimali įėjimo įtampa | 240 V |
| Minimalus įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Minimali įėjimo įtampa | 200 V |
| Energijos vartojimo efektyvumo etiketė | F |
| Įtrauktas laidas | Maitinimo laidas, HDMI laidas, DisplayPort laidas, USB (C) laidas |
| Pridedami priedai | Greito paleidimo vadovas, puodelių padėkliukas, paruoštas stovas (vertikalus laikiklis ir pagrindas), audinio servetėlė, sriegių adapteriai (4 vnt.) |
| Montavimo galimybė | Stalinis / sieninis |
| Plokščiųjų ekranų tvirtinimo sąsaja | 100 mm |
| Išorinė spalva | Juoda/pieno pilka |
| Maksimali darbinė aplinkos temperatūra | 40 °C |
| Minimali darbinė aplinkos temperatūra | 0 °C |
| Maksimali neveikianti aplinkos temperatūra | 60 °C |
| Minimali nedarbinė aplinkos temperatūra | -20 °C |
| Maksimalus darbinis drėgnumas | 90 % |
| Maksimalus nedarbinis drėgnumas | 90 % |
| Gylis | 128,3 mm, 302,1 mm |
| Ūgis | 394,3 mm, 600,66 mm |
| Plotis | 806,1 mm, 806,1 mm |
| Nominalus svoris | 6,04 kg |
| Svoris | 7,6 kg, 16,06 kg |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 934 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 299 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 535 mm |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 9 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 5291485016777 |