- Prekė sandėlyje
-
−1%
LG 32GS75Q-B kompiuterio monitorius 80 cm (31,5 colio) 2560 x 1440 pikselių Quad HD Black
LG 32GS75Q-B kompiuterio monitorius 80 cm (31,5 colio) 2560 x 1440 pikselių Quad HD Black
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Market positioning | Gaming |
| Feet colour | Black |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height (with stand) | 612.1 mm |
| Depth (with stand) | 254 mm |
| Width (with stand) | 713.7 mm |
| Weight (with stand) | 7.48 kg |
| Height (without stand) | 429.3 mm |
| Width (without stand) | 713.7 mm |
| Depth (without stand) | 53.3 mm |
| Weight (without stand) | 5.58 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Smart modes | Energy saving |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC |
| AMD FreeSync | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Cables included | DisplayPort |
| HD type | Quad HD |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Flat |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Display diagonal | 80 cm (31.5") |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1200:1 |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Pixel pitch | 0.2727 x 0.2727 mm |
| Touchscreen | No |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Panel type | IPS |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Height adjustment | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Pivot | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDMI | Yes |
| Headphone out | Yes |
| FPS counter | Yes |
| Brand specific technologies | Black Stabilizer, Crosshair, DAS Mode |
| Warnings | Do not expose to water or excessive moisture., Avoid direct contact with liquids., The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1936473 |