-
−8%
LG 27US550-W kompiuterio monitorius 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikselių 4K Ultra HD LCD Balta
LG 27US550-W kompiuterio monitorius 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikselių 4K Ultra HD LCD Balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Balta |
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 25,9 W |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 33,6 W |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 19 V |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 240 V |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 34 kWh |
| Aukštis (su stovu) | 539,2 mm |
| Gylis (su stovu) | 253,2 mm |
| Plotis (su stovu) | 613,5 mm |
| Svoris (su stovu) | 4,2 kg |
| Svoris (be stovo) | 7,3 kg |
| Gylis (be stovo) | 45,4 mm |
| Plotis (be stovo) | 613,5 mm |
| Aukštis (be stovo) | 363,5 mm |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Išmanieji režimai | Energijos taupymas |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė, HDMI |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Pikselių žingsnis | 0,1554 x 0,1554 mm |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm (27 coliai) |
| Ekrano forma | Butas |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 68,4 cm |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| DCI-P3 aprėptis | 90% |
| Skydelio tipas | IPS |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Ekrano technologija | LCD |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pasukamas | Taip |
| Pivot | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| DisplayPort išvesties versija | 1.4 |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Vaizdo įrašų spalvų režimai | DCI-P3 |
| Įspėjimai | Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2109325 |
| Nesudėtyje nėra | Merkurijus |