Lenovo ThinkVision E27Q-40 27 colių IPS 16:9 monitorius
Lenovo ThinkVision E27Q-40 27 colių IPS 16:9 monitorius
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Svoris | 8,65 kg. |
| Gylis | 0,446 m. |
| Plotis | 0,16 m. |
| Ūgis | 0,696 m. |
| MON01 Ekrano dydis | 27 colių (68 cm) |
| MON03 Ekrano skiriamoji geba | 2560x1440 |
| MON07 Žiūrėjimo kampas (horizontalus / vertikalus) | 178 / 178 |
| MON06 Ryškumas | 350 |
| MON05 Kontrastas | 1500:1 |
| MON08 Atsakymo laikas | 4 |
| MON02 ekrano technologija | IPS |
| MON10 garantija asmenims | 2 metai |
| Vaizdo santykis | 16:9 |
| Monitoriaus reguliavimas | Pagal aukštį, kampą, sukimosi kampą, Yra |
| 3D paruoštas | Nėra |
| VGA (D-Sub) | Nėra |
| DVI | Nėra |
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| USB | Nėra |
| TV imtuvas | Nėra |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yra |
| Jutiklinis ekranas | Nėra |
| RJ45 | Nėra |
| Išmanusis televizorius | Nėra |
| Žaibas | Nėra |
| USB A tipo | Nėra |
| Ekrano tipas | Butas |
| MON09 Atnaujinimo dažnis | 100 |
| VESA laikiklis | 100 x 100 mm |
| Ekrano tipas | Matinis (apsauginis nuo akinimo) |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Nėra |
| „nVidia G-Sync“ | Nėra |
| Ekrano skiriamosios gebos tipas | QHD |
| Žaidimų monitoriai | Ne |
| Garantija juridiniams asmenims | 1 metai |
| „Bluetooth“ | Nėra |
| „Wi-Fi“ | Nėra |
| Atnaujintas monitorius | Nėra |
| Energijos suvartojimo klasė | E |
| Energijos suvartojimas (1000 valandų) | 21 |
| Ekrano dydis | 25–27,9 colio |
| Atnaujinimo dažnis | 70–100 Hz |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Plotis (su stovu) | 613,1 mm |
| Gylis (su stovu) | 220 mm |
| Aukštis (su stovu) | 383,5–538,5 mm |
| Plotis (be stovo) | 613,1 mm |
| Gylis (be stovo) | 40,4 mm |
| Aukštis (be stovo) | 366,4 mm |
| Svoris (be stovo) | 4 kg |
| Svoris (su stovu) | 6,2 kg |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| Nominali (RMS) galia | 4W |
| Ekrano foninio apšvietimo tipas | LED |