- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | Samsung G91F. Ekrano įstrižainė: 124,5 cm (49"), Ekrano raiška: 5120 x 1440 pikselių, HD tipas: Dvigubas QHD, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 32:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruotas USB šakotuvas, USB šakotuvo versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA tvirtinimas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.samsung.com |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,345 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1.26 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,475 |
| Spalvų gama | 92 % |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 2500:1 |
| Ekrano ryškumas (min.) | 280 cd/m² |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 49" |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 5120 x 1440 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| Dinaminio kontrastingumo santykio rinkodaros pavadinimas | Mega DCR |
| HD tipo | Dvigubas QHD |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „DisplayHDR 600“ / „High Dynamic Range 10+“ žaidimų raiška („HDR10 Plus“ žaidimų raiška) |
| LED foninis apšvietimas | Ne |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 32:9 |
| Skydelio tipas | VA |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 1000R |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Matomas dydis, horizontalus | 1191,936 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 335,232 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium Pro“ |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Žaidimo funkcijos | „Super Arena“ žaidimų naudotojo patirtis |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Integruotas mikrofonas | Ne |
| Integruotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| USB B tipo išsiuntimo prievadų skaičius | 1 |
| USB šakotuvo versija | 3.2 1-oji karta (3.1 1-oji karta) |
| USB A tipo atsisiuntimo prievadų kiekis | 2 |
| Ethernet LAN | Ne |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 120 mm |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) | Ne |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Vaizdas vaizde | Taip |
| Pasukimo kampo diapazonas | -15 - 15° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -2–11 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 118 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 45 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 180 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 45 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–80 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 10–40 °C |
| Gylis (su stovu) | 420,5 mm |
| Gylis (be stovo) | 293,8 mm |
| Aukštis (su stovu) | 568,4 mm |
| Aukštis (be stovo) | 363,5 mm |
| Svoris (su stovu) | 15600 g |
| Svoris (be stovo) | 10600 g |
| Plotis (su stovu) | 1147,6 mm |
| Plotis (be stovo) | 1147,6 mm |
| Pakuotės gylis | 481 mm |
| Pakuotės aukštis | 343 mm |
| Pakuotės svoris | 20600 g |
| Pakuotės plotis | 1265 mm |
| Stovo tipas | HAS stendas |
| Pridedami laidai | DisplayPort / Maitinimas |
| Maitinimo kabelio ilgis | 1,5 m |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Adaptyvus paveikslėlis | Taip |
| Automatinis šaltinio perjungimas+ | Taip |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Juodasis ekvalaizeris |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | Nepalaikoma |
| Gamyklinio kalibravimo ataskaita | Taip |
| Vaizdo dydis | Taip |
| Išjungimo laikmatis Plus | Taip |
| Vaizdas prie vaizdo (PbP) | Taip |
| „Samsung“ akių tausojimo režimas | Taip |
| Virtualus AIM taškas | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2232057/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | G |
| EPREL registracijos numeris | 2232057 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelis | S49FG910EU |
| Modelio pavadinimas | G91F |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,2065 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 15,6 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 20,5 kg |