-
−7%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | Samsung G50F. Ekrano įstrižainė: 81,3 cm (32"), Ekrano raiška: 2560 x 1440 pikselių, HD tipas: „Quad HD“, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,11 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,78 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,56 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Ekrano ryškumas (min.) | 240 cd/m² |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 32 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 80 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | Keturių raiškų HD |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 180 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 99 % |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Matomas dydis, horizontalus | 698,112 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 392,688 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | Laisvas sinchronizavimas |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Žaidimo funkcijos | „Super Arena“ žaidimų naudotojo patirtis |
| NVIDIA G-SYNC | Taip |
| NVIDIA G-SYNC tipas | Suderinamas su G-SYNC |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort išvesties versija | 1.2 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 2.2 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 105 mm |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Taip |
| Sukimosi kampas | -92 - 92° |
| Pasukimo kampo diapazonas | -45–45 ° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -3–25 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 51 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 59 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 26 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Gylis (su stovu) | 250,2 mm |
| Gylis (be stovo) | 45,7 mm |
| Aukštis (su stovu) | 625,9 mm |
| Aukštis (be stovo) | 418,4 mm |
| Svoris (su stovu) | 4900 g |
| Svoris (be stovo) | 3600 g |
| Plotis (su stovu) | 714,6 mm |
| Plotis (be stovo) | 714,6 mm |
| Pakuotės gylis | 565 mm |
| Pakuotės aukštis | 124 mm |
| Pakuotės svoris | 7500 g |
| Pakuotės plotis | 790 mm |
| Pridedami laidai | DisplayPort / HDMI / Maitinimas |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Automatinis šaltinio perjungimas+ | Taip |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Juodasis ekvalaizeris |
| Vaizdo dydis | Taip |
| Išjungimo laikmatis Plus | Taip |
| Virtualus AIM taškas | Taip |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2435801/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2435801 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelis | S32FG502EU |
| Modelio pavadinimas | G50F |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,04805 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 4,9 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 7,84 kg |