Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Žaidimas visiškai naujame matmenyje – 3D patirtis be akinių Įveikite barjerus tarp vaizduotės ir realybės su geriausia rinkoje 3D vaizdo kokybe. Pasinerkite į įvairiapusę 3D žaidimų patirtį, skirtingų žanrų, su stulbinančiais 3D efektais 4K ekrane – visa tai be specialių akinių, nes veikia akių sekimo technologija ir vaizdo žemėlapių sudarymo algoritmai. Atraskite naujus mėgstamo turinio matmenis naudodami dirbtinio intelekto 3D vaizdo konvertavimą Paverskite mėgstamiausius vaizdo įrašus 3D formatu. Dirbtinis intelektas analizuoja ir konvertuoja vaizdo įrašus, kad suteiktų objektams gylio, suteikdamas jums naują būdą mėgautis mėgstamu turiniu. Sklandžiai pasinerkite į 3D pasaulius su „Odyssey 3D HUB“ Nesunkiai pasinerkite į savo 3D pasaulį su „Odyssey 3D HUB“ – jūsų vartais į geriausią 3D vaizdo įrašų ir žaidimų patirtį. Užsiregistruokite, kad galėtumėte pasiekti palaikomus žaidimus, ir koreguokite nustatymus, kad išnaudotumėte visas mėgstamo turinio galimybes. Praturtinkite savo garso patirtį erdvinio garso funkcija Integruoti dvigubi garsiakalbiai skleidžia kryptinį garsą, kuris pagerina 3D vaizdo įrašų garsą ir perkelia žaidimus tiesiai iš ekrano į jūsų pasaulį. Apšvieskite pasaulį už ekrano ribų su kraštų apšvietimu Išplėskite savo žaidimo žemėlapius su „Edge Lighting“. Monitoriaus apačioje esantys šviesos diodai aptinka ir pritaiko ekrano spalvas, kad vizualinė patirtis būtų artimesnė realybei. Mėgaukitės sklandžiu žaidimu be mirgėjimo. 165 Hz atnaujinimo dažnis ir 1 ms atsako laikas. Būkite priekyje konkurentų su stabiliu 165 Hz atnaujinimo dažniu ir beveik akimirksniu 1 ms atsako laiku (GtG). Užfiksuokite judesius realiuoju laiku su sumažinta delsa, kad gautumėte ryškų tikslumą ir itin sklandų, neprilygstamą žaidimą. Mėgaukitės sklandžiu veiksmu be trikdžių Suderinamas su „G Sync“ „G-Sync“ suderinamumas sinchronizuoja GPU ir ekrano plokštę, kad sumažintų vaizdo trūkčiojimą, vėlavimą ir plyšinėjimą. Kartu su „AMD FreeSync Premium“ tai sukuria itin sklandžius vaizdus, kurie sklandžiai pereina į kitą.
| Santrauka | Samsung S27FG902XU. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: LED, 3D, Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. Integruotas USB šakotuvas. VESA tvirtinimo įtaisas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Sidabras |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.samsung.com/africa_en/monitors/gaming/odyssey-3d-g90xf-27-inch-165hz-uhd-ls27fg902xuxen/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,135 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,83 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,43 |
| 3D | Taip |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Ekrano ryškumas (min.) | 280 cd/m² |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 68,6 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 1 milijardas spalvų |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelio dinaminio diapazono 10+ žaidimai (HDR10 Plus žaidimai) |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 165 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 99 % |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Žaidimo funkcijos | Itin platus žaidimų vaizdas |
| Žaidimo režimas | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Taip |
| NVIDIA G-SYNC tipas | Suderinamas su G-SYNC |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 11“ |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 10 W |
| Spalvos pavadinimas | Merkurijus Sidabras |
| Pėdų spalva | Sidabras |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 2.2 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ausinių išvestis | Ne |
| Įėjimo prievadų skaičius | 1 |
| USB A tipo įėjimo prievadų kiekis | 2 |
| USB išsiuntimo prievado tipas | USB B tipo |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 120 mm |
| Juodojo eKvalaizerio funkcija | Taip |
| Kabelio užrakto lizdas | Ne |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Vaizdas vaizde | Taip |
| Pivot | Taip |
| Pasukimo kampas | -92 - 92° |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -3–15 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 44 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 78 W |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 26,1 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–80 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Gylis (su stovu) | 203,3 mm |
| Gylis (be stovo) | 46 mm |
| Aukštis (su stovu) | 541,5 mm |
| Aukštis (be stovo) | 372,2 mm |
| Svoris (su stovu) | 7500 g |
| Svoris (be stovo) | 4700 g |
| Plotis (su stovu) | 614,1 mm |
| Plotis (be stovo) | 614,1 mm |
| Pakuotės gylis | 434 mm |
| Pakuotės aukštis | 133 mm |
| Pakuotės svoris | 9600 g |
| Pakuotės plotis | 834 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė / „DisplayPort“ / USB |
| Rankinis | Taip |
| Maitinimo adapteris pridedamas | Taip |
| Maitinimo kabelio ilgis | 1,5 m |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Automatinis šaltinio perjungimas+ | Taip |
| Gamyklinio kalibravimo ataskaita | Taip |
| Gamyklinis derinimas | Taip |
| Vaizdo dydis | Taip |
| Išjungimo laikmatis Plus | Taip |
| Virtualus AIM taškas | Taip |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2236350/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 2236350 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelio pavadinimas | S27FG902XU |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,04818 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 9,63 kg |