Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Efektyvumas per dieną,
Dominavimas naktį
„PRO MP275PG E14“ monitorius pasižymi 144 Hz atnaujinimo dažniu ir „Adaptive-Sync“ technologija, kad žaidimai ir darbas būtų sklandūs. Ergonomiškas dizainas, „PerfectEdge“ ekranas ir HDR Ready funkcija padidina komfortą ir pasinerimą, todėl tai puikus universalus sprendimas.
„PerfectEdge“ suteikia
Puikus vaizdas.
Plonas keturių pusių rėmelis maksimaliai išnaudoja ekrano erdvę, sumažindamas blaškymą ir pagerindamas susikaupimą. Idealiai tinka darbui ar pramogoms, nes leidžia sklandžiai sujungti kelis monitorius, sukuriant švarią, erdvią ir elegantišką darbo vietą.
144 Hz + 1 ms MPRT + adaptyvus sinchronizavimas
Išnaudokite visą monitoriaus potencialą naudodami aukštą atnaujinimo dažnį. Nuo sklandaus kelių užduočių atlikimo darbe iki itin sklandaus žaidimo ir sklandžiai veikiančių dirbtinio intelekto generuojamų vaizdų – kiekviena detalė atgyja tiksliai ir greitai.
Kuriate, žaidžiate ar diegiate naujoves – tai našumas, kurį galite pamatyti ir pajusti.
Elegantiška integracija su mini kompiuterio tvirtinimu
Patirkite 4 kryptimis reguliuojamo monitoriaus lankstumą ir tvarkingo stalo patogumą su mūsų prie mini kompiuterio tvirtinamu stovu.
MSI maitinimo jungties palaikymas
Mini kompiuterio tvirtinimo konstrukcija leidžia „Cubi“ serijos monitorių montuoti ant monitoriaus stovo, taip sutvarkant darbo vietą. „MSI Power Link“ su HDMI™ CEC leidžia įjungti mini kompiuterį monitoriaus mygtuku, taip padidinant efektyvumą ir vartotojo patirtį.
Ergonomika
Visos dienos produktyvumas
Tinkama darbo padėtis ne tik teigiamai veikia darbo pasitenkinimą ir produktyvumą, bet ir gali prisidėti prie bendros sveikatos bei gerovės. Be to, 4 kryptimis reguliuojamas stovas leidžia vartotojams, kuriems reikia dirbti vertikaliai, tinkamai ir efektyviai.
Patirkite stulbinančius vaizdus
su HDR Ready
HDR Ready technologija užtikrina sodresnes spalvas, gilesnį kontrastą ir ryškias detales, kad žiūrėjimo patirtis būtų tikroviška. Nesvarbu, ar tai darbas, filmai, ar žaidimai, ji pagerina ekrano našumą iki naujų aukštumų.
Priedų lizdo dizainas
Priedų anga suteikia patogų laikymą mažiems periferiniams įrenginiams, todėl jūsų darbo vieta išlieka tvarkinga ir netvarkinga. Idealiai tinka laidams, adapteriams ar kitiems būtiniausiems daiktams, nes padidina efektyvumą ir palaiko tvarkingą aplinką.
Įmontuoti garsiakalbiai
Mėgaukitės aiškiu, galingu garsu su įmontuotais garsiakalbiais, kurie pagerina jūsų multimedijos galimybes neužgriozdindami darbo vietos.
Programinės įrangos atnaujinimas
„PRO MP275PG E14“ gali atnaujinti programinę-aparatinę įrangą per DP jungtį, kuri yra paprasta ir lengva naudoti. Tai leidžia vartotojams patiems atnaujinti programinę-aparatinę įrangą bet kuriuo metu, kai „MSI“ išleidžia naujausią versiją. Tai užtikrina, kad ekranas visada būtų optimizuotos būsenos.
Paprastumas ranka pasiekiamas – „Display Kit“ programėlė
Išskirtinė MSI programinės įrangos „Display Kit“ versija suteikia patogiausią įrankį, tinkamą ekraną, leidžiantį skaityti ir mėgautis vaizdu tuo pačiu metu, bei spalvų režimą dirbant ar kasdien.
Energiją taupantis produktas
Mūsų pareiga – skatinti tvarų vystymąsi, todėl didžiuojamės galėdami pasiūlyti ekologišką produktą, prisidedantį prie žalesnės aplinkos kūrimo.
Tvarūs pakavimo sprendimai
Sumažinkite poveikį aplinkai naudodami mūsų tvarius sprendimus.
Sukurta šiuolaikiniam profesionalui.
Įkvėptas jaunosios kartos siekio paprastumo ir efektyvumo, monitoriaus galinis dangtelis pasižymi rafinuotais graviravimais. Šis elegantiškas dizainas simbolizuoja neribotas galimybes, todėl jis yra puikus kompanionas jauniems specialistams.
| Santrauka | MSI PRO MP275PG E14. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 4 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. VESA tvirtinimo įtaisas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP275PI-E14 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,45 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,825 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,135 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1500:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 52,85–158,54 kHz |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Pikselių žingsnis | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Atnaujinimo dažnio optimizatorius | Taip |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Atsako laikas (MPRT) | 1 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1920 x 1080 (1080 pikselių HD raiška) |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 48–144 Hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 597,888 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 336,312 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 2 W |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Rinkos pozicionavimas | Verslas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.2a |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 130 mm |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Taip |
| Pasukimo kampas | -90 - 90° |
| Pasukimo kampo diapazonas | -45–45 ° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 29 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 21 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (su stovu) | 226,93 mm |
| Gylis (be stovo) | 51,61 mm |
| Aukštis (su stovu) | 539,71 mm |
| Aukštis (be stovo) | 355,53 mm |
| Svoris (su stovu) | 6110 g |
| Plotis (su stovu) | 611,7 mm |
| Plotis (be stovo) | 611,7 mm |
| Pakuotės gylis | 131 mm |
| Pakuotės aukštis | 441 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 8540 g |
| Pakuotės plotis | 831 mm |
| Pridedami laidai | HDMI/Maitinimas |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR |
| Atitikties sertifikatai | CB/CE/UKCA |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2339218/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2339218 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelis | PRO MP275PG E14 |
| Modelio pavadinimas | PRO MP275PG E14 |
| Pridedami priedai | 1 x HDMI™ laidas (1.4), 1 x maitinimo laidas (C13), 1 x greitasis vadovas, 4 x stovo varžtai, 1 x VESA plokštė, 4 x VESA plokštės varžtai |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,05012 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 6,11 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 9,1 kg |