Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„MSI MPG 242R X60N“ žaidimų monitorius pasižymi „Rapid TN“ panele su itin dideliu 600 Hz atnaujinimo dažniu ir dirbtinio intelekto navigatoriumi, kad žaidimų patirtis būtų dar geresnė. Jo didelio našumo 24 colių „Rapid TN“ ekranas pasižymi 0,1 ms (GtG, min.) atsako laiku ir yra sertifikuotas pagal „VESA DisplayHDR 400“. Puikiai tinka eSporto turnyrams.
Aukščiausios kokybės MSI MPG serija sukurta žaidėjams, kuriems reikalingas puikus našumas ir elegantiškas dizainas. Kiekvienas produktas pasižymi pažangiausia estetika ir ryškiomis spalvomis, atspindinčiomis MPG įsipareigojimą išskirtiniam dizainui. Optimizuotos konfigūracijos leidžia MPG sukurti vizualiai įspūdingą ir galingą žaidimų patirtį, kuri pirmauja tendencijose.
Pergalė per milisekundę
Konkurenciniuose žaidimuose kiekvienas kadras gali viską pakeisti.
„MPG 242R X60N“ pasižymi pažangiausia „Rapid TN“ matrica ir įspūdingu 600 Hz atnaujinimo dažniu, kuris sumažina judesio suliejimą ir šešėliavimą, užtikrindamas itin ryškų vaizdą. 24 colių ekranas, kurį renkasi eSporto žaidėjai, yra idealaus dydžio turnyrams. Būkite priekyje ir pagerinkite savo našumą.
Ekstremalus atnaujinimo dažnis, ryškesnis žaidimo eiga
Itin greitas 600 Hz atnaujinimo dažnis sumažina judesio suliejimą ir pagerina aiškumą greito veiksmo metu, užtikrindamas itin tikslius vaizdus, kurie padeda užtikrintai sekti, taikytis ir reaguoti.
Peržengkite savo ribas su 610 Hz spartinimu
Paspauskite OC mygtuką MSI OSD meniu ir meskitės į kovą su neįtikėtinu 610 Hz (OC) atnaujinimo dažniu.
MPRT sinchronizavimas – aiškesnis veiksmas judesyje
Mėgaukitės ryškesniu judesio aiškumu su MPRT sinchronizavimu. Greitai judantys objektai išlieka ryškūs ir lengviau sekami – net ir vejantis priešininkus visu greičiu. Sumažintas suliejimas užtikrina aiškų vaizdą, todėl niekada neišleisite savo taikinio iš akių.
„MPRT Sync“ naudoja juodo kadro įterpimą, kad sumažintų judesio suliejimą. Ši technologija trumpam išjungdama foninį apšvietimą tarp kadrų sumažina vaizdo išlikimą, todėl judesys tampa sklandesnis, o objektų kontūrai – aiškesni.
Tinkinkite savo spalvą pagal savo skonį
Tiksliai suderinkite spalvų sodrumą, atspalvį ir gamą pagal savo regėjimo pageidavimus. Monitorius leidžia pritaikyti spalvų išvestį prie savo stiliaus.
Nesvarbu, ar didinate kontrastą, kad įgytumėte konkurencinį pranašumą ir greičiau pastebėtumėte priešus, ar tiesiog derinate spalvas pagal savo skonį, monitorius suteikia jums visišką žaidimo vaizdų valdymą.
Vaizdo santykio parinktys
Palaiko įvairius vaizdo santykius, įskaitant 4:3, su tokiomis skiriamosiomis gebomis kaip 1280 × 960 ir 1024 × 768, veikiančiomis iki 600 Hz dažniu. Žaiskite taip, kaip norite, be kompromisų.
Atraskite kosmoso potencialą,
Išlaisvinkite galimybes
4 kryptimis reguliuojamas stovas prisitaiko prie jūsų konfigūracijos ir periferinių įrenginių, maksimaliai išnaudodamas ribotą erdvę ir sukurdamas švarią, erdvią aplinką varžyboms.
Konsolės režimas + HDMI™ 2.1
HDMI™ 2.1 užtikrina visą pralaidumą iki 48 Gbps, palaikydamas VRR ir ALLM, kad žaidimų konsolėmis patirtis būtų sklandesnė ir mažo delsos lygio iki 120 Hz dažniu. Dėl integruotos HDMI™ CEC (vartotojų elektronikos valdymo) technologijos monitorius gali bendrauti su valdikliais, leisdamas jiems pažadinti monitorių ir pritaikyti režimus skirtingiems įrenginiams.
„Windows“ dinaminio apšvietimo sertifikavimas
Monitorius gavo „Windows Dynamic Lighting“ sertifikatą, leidžiantį vartotojams valdyti ir sinchronizuoti apšvietimo efektus visuose prijungtuose įrenginiuose.
Vartotojai gali pritaikyti ryškumą, efektus ir sinchronizavimą, kad užtikrintų darnią patirtį visuose suderinamuose įrenginiuose, užtikrindami sklandų integravimą su „Windows Dynamic Lighting“.
| Santrauka | MSI MPG 242R X60N. Ekrano įstrižainė: 61,2 cm (24.1"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 0,1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruotas USB šakotuvas, USB šakotuvo versija: 2.0. VESA tvirtinimas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.msi.com/Monitor/MPG-242R-X60N |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,51 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,64 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,175 |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 89 % |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gylis | 10 bitų |
| Spalvų gama | 93 % |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 93 % |
| Ekrano ryškumas (didžiausias) | 500 cd/m² |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 24,1 colio |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „DisplayHDR 400“ |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 153,85–663 kHz |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 600 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Pikselių žingsnis | 0,279 x 0,276 mm |
| Reakcijos laikas | 0,1 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 119 % |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1920 x 1080 (1080 pikselių HD raiška) |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 60–600 Hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 535,68 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 298,08 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Garso išvestis | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| USB B tipo išsiuntimo prievadų skaičius | 1 |
| USB šakotuvo versija | 2.0 |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| USB maitinimo šaltinis iki | 98 W |
| USB A tipo įėjimo prievadų kiekis | 3 |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 130 mm |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Taip |
| Sukimosi kampas | -90 - 90° |
| Pasukimo kampo diapazonas | -30–30 ° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 30 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 18 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (su stovu) | 227,9 mm |
| Gylis (be stovo) | 64,4 mm |
| Aukštis (su stovu) | 521,7 mm |
| Aukštis (be stovo) | 335,5 mm |
| Svoris (su stovu) | 6900 g |
| Plotis (su stovu) | 560,1 mm |
| Plotis (be stovo) | 560,1 mm |
| Pakuotės gylis | 177 mm |
| Pakuotės aukštis | 513 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 9800 g |
| Pakuotės plotis | 642 mm |
| Pridedami laidai | HDMI/Maitinimas |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2332341/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2332341 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelis | Degalų sąnaudos 242R X60N |
| Modelio pavadinimas | Degalų sąnaudos 242R X60N |
| Pridedami priedai | 1 x DisplayPort kabelis (1.4a), 1 x HDMI kabelis (2.1), 1 x USB B tipo į A tipo kabelis, 1 x USB C tipo kabelis, 1 x maitinimo laidas (C13), 1 x trumpas vadovas, 2 x stovo varžtai, 4 x VESA sieninio tvirtinimo varžtai. |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,05712 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 6,9 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 10 kg |