- Prekė sandėlyje
-
−43%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„MSI MAG 321CUPDF“ žaidimų monitorius, 32 colių įstrižainės, stulbinantis „Rapid VA“, dviejų režimų UHD 160 Hz ir FHD 320 Hz. Aprūpintas 0,5 ms (GtG, min.) atsako laiku, berėmes dizainu, „VESA DisplayHDR 400“, „AI Vision“. Puikiai tinka konkurencingiems žaidėjams, norintiems pasinerti į žaidimą. Atnaujinkite savo sistemą – išbandykite dabar ir žaiskite!
| Santrauka | MSI MAG 321CUPDF. Ekrano įstrižainė: 80 cm (31.5"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 0,5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.msi.com/Monitor/MAG-321CUPDF |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,515 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,95 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,165 |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 93 % |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Vaizdo santykis | 16:9 |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Spalvų gama | 97 % |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 97 % |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 31,5 colio |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 80 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „DisplayHDR 400“ |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 60–160 kHz |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 160 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | VA |
| Pikselių žingsnis | 0,18159 x 0,18159 mm |
| Reakcijos laikas | 0,5 ms |
| Atsako laikas (MPRT) | 1 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 1500R |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 136 % |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 60–360 Hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 596,16 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 335,34 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Integruotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 130 mm |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 19 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 63 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 33,2 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Įėjimo srovė | 4,7 A |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Gylis (su stovu) | 267 mm |
| Gylis (be stovo) | 99 mm |
| Aukštis (su stovu) | 534 mm |
| Aukštis (be stovo) | 423 mm |
| Svoris (su stovu) | 6600 g |
| Svoris (be stovo) | 4800 g |
| Plotis (su stovu) | 711 mm |
| Plotis (be stovo) | 711 mm |
| Pakuotės gylis | 180 mm |
| Pakuotės aukštis | 540 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 9600 g |
| Pakuotės plotis | 957 mm |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2150232/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | G |
| EPREL registracijos numeris | 2150232 |
| EPREL versijos numeris | 4 |
| Modelis | MAG 321CUPDF |
| Modelio pavadinimas | MAG 321CUPDF |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,08073 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 6,65 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 11,5 kg |