- Prekė sandėlyje
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Įsivaizduokite savo pergalę su MSI G242L E14 žaidimų monitoriumi. G242L E14, turintis 1920 x 1080 raiškos, 144 Hz atnaujinimo dažnį ir 1 ms MPRT atsako laiką, suteiks jums konkurencinį pranašumą, kurio reikia norint įveikti priešininkus. Sukurtas naudojant „Adaptive-Sync“ technologiją, G242L E14 gali suderinti ekrano atnaujinimo dažnį su jūsų GPU, kad žaidimas būtų itin sklandus. Įsitikinkite, kad pasieksite savo tikslą su visomis naujausiomis MSI žaidimų monitoriuose integruotomis technologijomis, skirtomis konkurencingam žaidimui.
matyti kiekvieną akimirką aiškiausiai
IPS ekranas žaidėjams suteikia 1 ms MPRT atsako laiką, kuris žymiai sumažina monitoriaus vaizdo suliejimo tikimybę. Krištolinio skaidrumo vaizdas neabejotinai suteiks jums konkurencinį pranašumą priimant tikslius sprendimus greito tempo žaidimuose.
Tikra spalva
„MSI“ žaidimų monitorius turi platesnę spalvų gamą, palyginti su įprastais monitoriais. Žaidimo spalvos ir detalės atrodys tikroviškesnės ir rafinuotesnės, kad įtraukimas būtų kuo platesnis.
IŠLYGINKITE SAVO ŽAIDIMĄ
Žaidimai neturėtų būti pasirinkimas tarp trūkčiojančio žaidimo ar nutrūkstančių kadrų. Su MSI žaidimų monitoriais taip neturi būti. Mėgaukitės sklandžiu, be artefaktų našumu praktiškai bet kokiu kadrų dažniu su AMD FreeSync™ technologija.
NAKTINIS MATYMAS
Nesvarbu, ar visas jūsų ekranas tamsus, ar tik keliose dalyse matomi sunkūs šešėliai – leiskite pirmajam pasaulyje išmaniajam juodos spalvos derintojui praskaidrinti jūsų dieną, išryškinant smulkias detales tamsiose vietose.
Nuo krašto iki krašto
Dėl itin siauro rėmelio mėgaukitės geriausiu įmanomu naujausių žaidimų įsitraukimu su kelių monitorių 180 laipsnių sistema. Mėgaukitės geresniu ekranų vientisumu žaisdami žaidimus, dirbdami ar bendrai naudodamiesi kompiuteriu.
Apsaugos nuo mirgėjimo technologija
Įprasti monitoriai mirga maždaug 200 kartų per sekundę, o tai plika akimi nepastebima, tačiau laikui bėgant gali sukelti nuovargį. „MSI Anti-Flicker“ technologija užtikrina labai patogią žiūrėjimo patirtį, sumažindama mirgėjimą.
Mėlynos šviesos mažinimas
MSI monitoriai yra optimizuoti taip, kad skleidžia mažiau mėlynos šviesos, todėl galite žaisti ilgesnį laiką nepavargdami akių.
| Santrauka | MSI G242L E14. Ekrano įstrižainė: 60,5 cm (23,8"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimo įtaisas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.msi.com/Monitor/G242L-E14 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,405 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,595 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,12 |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 83 % |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Vaizdo santykis | 16:9 |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Spalvų gama | 83 % |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1500:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 83 % |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 54,18–135 kHz |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–144 Hz |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 23,8 colio |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 60 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Pikselių žingsnis | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Atsako laikas (MPRT) | 1 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 111 % |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Matomas dydis, horizontalus | 527,04 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 296,46 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Integruotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| DisplayPort versija | 1.2a |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 1.4b |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Ne |
| Pasukamas | Ne |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 22 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 18 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (su stovu) | 220,1 mm |
| Gylis (be stovo) | 48,7 mm |
| Aukštis (su stovu) | 407 mm |
| Aukštis (be stovo) | 316,4 mm |
| Svoris (be stovo) | 3100 g |
| Plotis (su stovu) | 540,1 mm |
| Plotis (be stovo) | 540,1 mm |
| Pakuotės gylis | 123 mm |
| Pakuotės aukštis | 410 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 4800 g |
| Pakuotės plotis | 600 mm |
| Pridedami laidai | HDMI/Maitinimas |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2210507/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2210507 |
| EPREL versijos numeris | 3 |
| Modelis | G242L E14 |
| Modelio pavadinimas | G242L E14 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,02892 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 3,1 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 4,7 kg |