Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Įsivaizduokite savo pergalę su MSI MAG 32C6X žaidimų monitoriumi. Turėdamas 1920x1080 raišką, 250 Hz (OC) atnaujinimo dažnį ir 1 ms MPRT atsako laiką, MAG 32C6X suteiks jums konkurencinį pranašumą, kurio reikia norint įveikti priešininkus. Sukurtas naudojant „Adaptive-sync“ technologiją, MAG 32C6X gali suderinti ekrano atnaujinimo dažnį su jūsų GPU, kad žaidimas būtų itin sklandus. Įsitikinkite, kad galite pasiekti savo tikslą su visomis naujausiomis MSI žaidimų monitoriuose integruotomis technologijomis, kad galėtumėte žaisti konkurencingai. MSI ARSENAL GAMING (MAG) serija sukurta taip, kad suteiktų žaidėjams pranašumą, kurio jiems reikia norint dominuoti virtualiame mūšio lauke. Įkvėpta karinės įrangos tvirtumo ir nepajudinamo patikimumo, MAG serija sukurta taip, kad užtikrintų nepajudinamą gynybą kiekviename žaidimo scenarijuje. Tačiau MAG yra ne tik našumas; tai dizaino kalba, perteikianti tvirtumą ir tvirtumą, įkūnijanti pačią MAG stiliaus esmę. Žaidėjams, pasiryžusiems dominuoti savo skaitmeniniuose mūšio laukuose, MAG serija yra čia, kad būtų kartu su jumis ir užtikrintų geriausią gynybą.
| Santrauka | MSI MAG 32C6X. Ekrano įstrižainė: 80 cm (31.5"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimas. Produkto spalva: Juoda. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.msi.com/index.php |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,51 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,795 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,165 |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 81 % |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Vaizdo santykis | 16:9 |
| Spalvų gama | 93 % |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 31,5 colio |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 80 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 30–160 kHz |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 180 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | VA |
| Pikselių žingsnis | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 1500R |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 101 % |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1920 x 1080 (1080 pikselių HD raiška) |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 60–144 Hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 597,888 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 336,312 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Garso išvestis | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.0b |
| Ausinių išvestis | Taip |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Ne |
| Pasukamas | Ne |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 33 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (su stovu) | 507,2 mm |
| Gylis (be stovo) | 419,1 mm |
| Aukštis (su stovu) | 249,8 mm |
| Aukštis (be stovo) | 107,2 mm |
| Svoris (su stovu) | 5400 g |
| Plotis (su stovu) | 709,4 mm |
| Plotis (be stovo) | 709 mm |
| Pakuotės gylis | 188 mm |
| Pakuotės aukštis | 549 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 8500 g |
| Pakuotės plotis | 818 mm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1987840/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 1987840 |
| EPREL versijos numeris | 4 |
| Modelio pavadinimas | MAG 32C6X |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0669 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 5,4 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 8,61 kg |