- Prekė sandėlyje 3 - 5
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Gyvenk protingiau, o ne sunkiau
Su 27 colių 4K UHD „Modern MD272UPSW Google TV™“ išmaniuoju monitoriumi¹²³ galite sklandžiai transliuoti turinį skirtingose platformose naudodami programėlę „Multi-Platform Streamer Prime“ ir padidinti produktyvumą naudodami belaidį ekraną bei „Multi Control“ funkcijas, kad patirtis būtų lanksti ir patogi.
Pramogos, kurias mėgstate.
Su trupučiu „Google“ pagalbos
„Google TV“ sujungia filmus, laidas ir dar daugiau iš visų jūsų prenumeratų. Reikia įkvėpimo? Gaukite atrinktų rekomendacijų, naudokitės galinga „Google“ paieška, kad rastumėte laidas daugiau nei 10 000 programėlių, arba naršykite šimtus nemokamų kanalų. O suasmeninti profiliai suteikia kiekvienam pritaikytą patirtį.
Transliuokite iš savo telefono
Lengvai transliuokite filmus, laidas, nuotraukas ir dar daugiau iš savo telefono ar planšetinio kompiuterio tiesiai į išmanųjį monitorių naudodami „Google Cast™“.
Viena sąranka visuose įrenginiuose su „Multi Control“
„Multiview“ ir „Multi Control“ funkcijos leidžia valdyti du įrenginius viename ekrane su vienu periferinių įrenginių rinkiniu, taip padidinant daugiaprogramio veikimo efektyvumą.
Sukurkite savo namų biurą
Lengvai pasiekite produktyvumo įrankius arba nuotoliniu būdu prisijunkite prie kompiuterio naudodami palaikomas programas monitoriuje.
Transliuokite tiesiogiai įvairiose platformose
Naudokite integruotą programėlę „Multi-Platform Streamer Prime“, kad lengvai bendrintumėte tiesioginį turinį keliose platformose ir užtikrintumėte sklandžią transliaciją.
Patobulinta žaidimų patirtis su 4K UHD ir „Dolby Audio“
Pasinerkite į žaidimus su 4K UHD vaizdais ir „Dolby Audio“ technologija, kad patirtis būtų įtraukianti. „Dolby Audio“ siūlo tokius režimus kaip „Standartinis“, „Kinas“ ir „Muzika“, pritaikytus skirtingiems scenarijams ir pageidavimams.
Dizainas su žalia spalva
Ačiū, kad kartu su mumis išgelbėjote planetą
MSI yra įsipareigojusi mažinti savo verslo poveikį aplinkai, taikydama ekologišką gamybą ir tiekimo grandinės valdymą.
„Modern MD272“ serija atitinka įvairius energijos vartojimo reikalavimus, pavyzdžiui, „Energy Star“, „ErP Lot 6“, CEL, MEPS ir kt., kad sumažintų energijos suvartojimą, pagerintų efektyvumą ir apsaugotų mūsų vienintelę planetą.
| Santrauka | MSI Modern MD272UPSW. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, HD tipas: 4K Ultra HD, Reakcijos laikas: 4 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. Integruotas USB šakotuvas, USB šakotuvo versija: 2.0. VESA tvirtinimas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Balta. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.msi.com/Smart-Monitor/Modern-MD272UPSW |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,465 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,7 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,2 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Vaizdo santykis | 16:9 |
| Spalvų gylis | 10 bitų |
| Spalvų gama | 98 % |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 98 % |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 111–138,9 kHz |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 50–60 Hz |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Pikselių žingsnis | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 127 % |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 3840 x 2160 |
| Palaikomi vaizdo režimai | 2160p |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Matomas dydis, horizontalus | 596,736 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 335,664 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 6 W |
| Pėdų spalva | Balta |
| Rinkos pozicionavimas | Išmanus |
| Produkto spalva | Balta |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| Ausinių išvestis | Taip |
| USB šakotuvo versija | 2.0 |
| USB A tipo atsisiuntimo prievadų kiekis | 2 |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| Ethernet LAN | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a / 802.11b / 802.11g / „Wi-Fi 4“ (802.11n) / „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 110 mm |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 75 x 75 mm |
| Pivot | Taip |
| Sukimosi kampas | -90 - 90° |
| Pasukimo kampo diapazonas | -30–30 ° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 45 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (su stovu) | 413,4 mm |
| Aukštis (su stovu) | 201,8 mm |
| Svoris (su stovu) | 6300 g |
| Plotis (su stovu) | 613,5 mm |
| Pakuotės gylis | 464 mm |
| Pakuotės aukštis | 195 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 9100 g |
| Pakuotės plotis | 702 mm |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR |
| Suderinamumas | PC, Mac, PS5T, PS4, Xbox, mobilusis telefonas, nešiojamasis kompiuteris |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2189402/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 2189402 |
| EPREL versijos numeris | 3 |
| Modelis | MODERN MD272UPSW |
| Modelio pavadinimas | Modernus MD272UPSW |
| Pridedami priedai | 1 x HDMI™ laidas (2.0b), 1 x USB C tipo laidas, 1 x maitinimo laidas (C13), 1 x trumpas vadovas, 4 x VESA sieninio tvirtinimo varžtai, 1 x nuotolinio valdymo pultas |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0651 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 6,3 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 9,4 kg |