Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | MSI MAG 274QPF X32. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 2560 x 1440 pikselių, HD tipas: „Wide Quad HD“, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 0,5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimo įtaisas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.msi.cn/Monitor/MAG-274QPF-X32/Apžvalga |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,15 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,821 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,46 |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 95 % |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Spalvų gama | 95 % |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 97 % |
| Ekrano ryškumas (didžiausias) | 400 cd/m² |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | Platus „Quad HD“ ekranas |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „DisplayHDR 1000“ |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 70,5–460 kHz |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 320 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Greitas IPS |
| Pikselių žingsnis | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Reakcijos laikas | 0,5 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 129 % |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 48–320 Hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 596,736 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 335,664 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Integruotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Garso įvestis | Ne |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| DVI prievadas | Ne |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 130 mm |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Ne |
| Sukimosi kampas | -90 - 90° |
| Pasukimo kampo diapazonas | -30–30 ° |
| Pasukamas | Ne |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 41 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (su stovu) | 227,9 mm |
| Gylis (be stovo) | 62 mm |
| Aukštis (su stovu) | 405 mm |
| Aukštis (be stovo) | 362,5 mm |
| Svoris (su stovu) | 6700 g |
| Plotis (su stovu) | 613,5 mm |
| Plotis (be stovo) | 613,5 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 9300 g |
| Pridedami laidai | DisplayPort / Maitinimas |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2480883/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 2480883 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,05665 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 6,7 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 9,25 kg |