Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Patirkite įtraukiančius žaidimus su „MAG 275QF E20“ žaidimų monitoriumi. Jis pasižymi 2560 x 1440 (WQHD) raiška, 200 Hz atnaujinimo dažniu ir greitu 0,5 ms (GtG, min.) atsako laiku. Monitorius yra pritaikytas HDR technologijai, todėl akį traukiančios detalės išryškėja reguliuojant kontrastą ir šešėlius. Sukurtas konkurencingiems šaudyklėms iš pirmojo asmens, RPG/MMORPG ir skrydžių/lenktynių simuliatorių žanrams, „MSI MAG 275QF E20“ žaidimų monitorius pakelia atsitiktinius žaidimus į naują lygį, skatindamas žaidėjus matyti už žaidimo ribų. Pagrindinė „MSI“ MAG serija įkūnija stabilumą ir ilgaamžiškumą bei yra sukurta atlaikyti intensyviausias žaidimų sesijas. Visa serija pasižymi tvirta konstrukcija, pasižyminčia metaliniu kietumu ir puikiu šilumos išsklaidymu, užtikrinančiu visų svarbių žaidimų komponentų stabilumą. IŠLYGINKITE SAVO ŽAIDIMĄ „MSI“ žaidimų monitorius sukurtas naudojant „Adaptive Sync“ technologiją, kad būtų užtikrintas sklandus jūsų žaidimo vaizdas. „Adaptive Sync“ technologija sinchronizuos jūsų monitoriaus atnaujinimo dažnį su jūsų GPU, kad būtų pašalintas ekrano plyšinėjimas ar mirgėjimas. Itin sklandus ir be vėlavimo vaizdas, kurį užtikrina „Adaptive Sync“, leis jums mėgautis žaidimu taip, kaip jis turėtų būti.
| Santrauka | MSI MAG 275QF E20. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 2560 x 1440 pikselių, HD tipas: „Wide Quad HD“, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 0,5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimo įtaisas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.msi.com/Monitor/MAG-275QF-E20/Apžvalga |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,455 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,685 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,125 |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 82 % |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Spalvų gama | 90 % |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1200:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 90 % |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | Platus „Quad HD“ ekranas |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 130,56–544 kHz |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 200 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Greitas IPS |
| Pikselių žingsnis | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Reakcijos laikas | 0,5 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 115 % |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 2560 x 1440 |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1440p |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 48–200 Hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 596,736 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 335,664 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| DVI prievadas | Ne |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.0b |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 31 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (su stovu) | 220,09 mm |
| Gylis (be stovo) | 57,9 mm |
| Aukštis (su stovu) | 454,34 mm |
| Aukštis (be stovo) | 360,7 mm |
| Svoris (su stovu) | 3950 g |
| Plotis (su stovu) | 613,3 mm |
| Plotis (be stovo) | 613,3 mm |
| Pakuotės gylis | 129 mm |
| Pakuotės aukštis | 456 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 6240 g |
| Pakuotės plotis | 684 mm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2479879/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 2479879 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelis | MAG 275QF E20 |
| Modelio pavadinimas | MAG 275QF E20 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,03896 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 3,95 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 6,35 kg |