Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Pirmasis pasaulyje 5K2K monitorius su „Thunderbolt™ 5“
„LG UltraFine™ 40U990A“ yra pirmasis pasaulyje 5K2K plačiaekranis monitorius su „Thunderbolt™ 5“, užtikrinantis itin greitą duomenų perdavimą, 96 W įkrovimą ir palaikantis du ekranus. Monitoriaus 40 colių įstrižainės išlenktas (2500R) „Nano IPS Black“ panelė užtikrina ryškias spalvas ir įspūdingą kontrastą – tai naujas ekranas, kurį renkasi kūrėjai, daugiafunkciniai žaidėjai ir žaidėjai.
5K2K reiškia daugiau pikselių ir daugiau kūrybinės kontrolės galimybių
5K2K (5120 x 2160) „Nano IPS Black“ ekranas siūlo 33 % daugiau pikselių nei standartinis 4K UHD, užtikrindamas itin plačią raišką, ryškias spalvas ir itin detalias detales – taip sukurdamas erdvią ir tikslią darbo vietą, idealiai tinkančią vaizdo įrašų redagavimui, grafiniam dizainui, fotografijai ir kitoms spalvoms svarbioms užduotims.
Sukurta kūrėjams. Paruošta profesionalams.
Sukurtas kūrybiniam sklandumui, „UltraFine™ 5K2K“ ekranas leidžia lengvai dirbti sudėtingose laiko juostose, daugiasluoksnėse sąsajose ir keliuose languose – idealiai tinka redagavimui, gamybai ir programavimui.
„VESA DisplayHDR™ 600“ ir „Nano IPS“ juodos spalvos spindesys
„VESA DisplayHDR™ 600“ ir „Nano IPS Black“ kartu perteikia sodrią juodą spalvą, ryškias šviesias detales ir kinematografines spalvas – idealiai tinka kūrėjams, kuriems reikia tikslumo šviesos, šešėlių ir tekstūros srityse.
Iki 99 % DCI-P3 spalvų ryškumas vizualiai profesionalams
Šis „UltraFine™“ ekranas, aprėpdamas iki 99 % DCI-P3 spalvų gamos, perteikia sodrias, gyvybingas spalvas plačiame spektre – idealiai tinka įspūdingiems vaizdo įrašams, nuotraukoms ir dizaino darbams spausdintiniu, skaitmeniniu ir transliavimo formatais.
2000:1 kontrastas stulbinančiam vaizdo gyliui
„Nano IPS Black“ padidina kontrastą iki 2000:1, atskleisdamas sodresnius šešėlius, gilesnę juodą spalvą ir ryškesnes detales – puikiai tinka ryškioms spalvoms, geresniam gyliui ir nuoseklumui nuo krašto iki krašto.
5K2K produkcija, paremta „Thunderbolt™ 5“
„Thunderbolt™ 5“ palaiko komercinio lygio vaizdo įrašų, filmų ir žaidimų gamybą, užtikrindamas greitesnį duomenų perdavimą, 96 W įkrovimą ir sklandžią 5K2K išvestį – visa tai per vieną stabilų, didelės spartos laidą.
Daisy Chain padidina daugiafunkcinio veikimo efektyvumą
Prijunkite du monitorius ir nešiojamąjį kompiuterį grandinėje per „Thunderbolt™ 5“ ir „DisplayPort“ – tai supaprastina jūsų darbo vietą ir išplečia ekrano erdvę, kad galėtumėte atlikti kelias užduotis vienu metu, kurti turinį arba sutelkti dėmesį į produktyvumą.
Universalūs prievadai neribotoms galimybėms
„Thunderbolt™ 5“, HDMI 2.1 (x2), „DisplayPort 2.1“ (UHBR 13.5) ir USB-C leidžia prijungti nešiojamuosius kompiuterius, kameras ir diskus – nereikia jokių adapterių. Mėgaukitės stabiliu ir sklandžiu našumu kūrybiniuose, žaidimų ar profesionaliuose darbo procesuose.
Dvigubi garsiakalbiai. Gilus, įtraukiantis garsas.
Leiskite veiksmui jus apgaubti dviem garsiakalbiais ir sodriais bosais – perteikite gilesnį, pilnesnį garsą, kuris pagerina kino teatro scenų kokybę.
„FreeSync™ Premium“ užtikrina sklandų kiekvieną kadrą
„FreeSync™ Premium“ užtikrina sklandų ir jautrų judesį, sumažindama ekrano plyšinėjimą ir mirgėjimą maišant garsą, žaidžiant žaidimus ar peržiūrint didelės raiškos vaizdo įrašus.
Suasmeninkite ekraną naudodami „Switch“ programėlę
Lengvai pritaikykite vaizdo nustatymus, padalinkite ekraną į 11 išdėstymų ir akimirksniu pradėkite vaizdo skambučius naudodami programėlę „LG Switch“ – supaprastinkite savo nustatymus produktyvumui ir pramogoms.
Sukurta patogumui ir susikaupimui
Siauras rėmelis, trijose pusėse praktiškai be rėmelių dizainas ir kompaktiškas L formos stovas taupo vietą ir sumažina blaškymą, o pakreipimo, aukščio ir pasukimo reguliavimas užtikrina patogumą ir padeda susikaupti ilgų kūrybinių sesijų metu.
| Santrauka | LG 40U990A-W. Ekrano įstrižainė: 101,6 cm (40"), Ekrano raiška: 5120 x 2160 pikselių, HD tipas: WUHD, Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 21:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. VESA tvirtinimo įtaisas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.lg.com/us/monitors/lg-40u990a-w-ultrafine-monitor |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,2 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1.2 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,53 |
| Foninio apšvietimo tipas | Edge-Lit |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 2000:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 99 % |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 450 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 40 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 101 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,06 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 5120 x 2160 pikselių |
| HD tipo | WUHD |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „DisplayHDR 600“ / HDR efektas / didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 21:9 |
| Skydelio tipas | Nano IPS |
| Pikselių tankis | 139 pikselių colyje |
| Pikselių žingsnis | 0,1815 x 0,1815 mm |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 2500R |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 10 W |
| Produkto spalva | Juoda |
| Garso įvestis | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 2.1 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 2.2 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| USB C tipo išsiuntimo prievadų skaičius | 4 |
| „Bluetooth“ | Ne |
| Ethernet LAN | Taip |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Kabelio užrakto lizdas | Ne |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Vaizdas vaizde | Taip |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 58 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 40 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 1,2 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 45 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Gylis (su stovu) | 259,08 mm |
| Gylis (be stovo) | 106,68 mm |
| Aukštis (su stovu) | 614,68 mm |
| Aukštis (be stovo) | 419,1 mm |
| Svoris (su stovu) | 14106 g |
| Svoris (be stovo) | 9207 g |
| Plotis (su stovu) | 947,42 mm |
| Plotis (be stovo) | 947,42 mm |
| Pakuotės gylis | 200,66 mm |
| Pakuotės aukštis | 419,1 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 17780 g |
| Pakuotės plotis | 1206,5 mm |
| Pridedami laidai | DisplayPort / HDMI / „Thunderbolt“ / USB C tipo |
| Rankinis | Taip |
| Maitinimo adapteris pridedamas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Ne |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Juodas stabilizatorius |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Vaizdas prie vaizdo (PbP) | Taip |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2316993/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 2316993 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelis | 40U990A |
| Modelio pavadinimas | 40U990A-W |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,1272 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 14,106 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 18 kg |