- Prekė sandėlyje
-
−2%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | LG 34WR50QK-B. Ekrano įstrižainė: 86,4 cm (34"), Ekrano raiška: 3440 x 1440 pikselių, HD tipas: „Wide Quad HD“, Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 21:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.lg.com/au/monitors/ultrawide/34wr50qk-b/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,51 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,205 |
| Spalvų gylis | 10 bitų |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 34 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 86,42 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 3440 x 1440 pikselių |
| HD tipo | Platus „Quad HD“ ekranas |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | HDR efektas / platus dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 21:9 |
| Skydelio tipas | VA |
| Pikselių žingsnis | 0,23175 x 0,23175 mm |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 1800R |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 99 % |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1024 x 768 (XGA) / 1920 x 1080 (HD 1080) / 3440 x 1440 / 640 x 480 (VGA) / 800 x 600 (SVGA) |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p / 2160p / 480p / 720p |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | Laisvas sinchronizavimas |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Išmanieji režimai | Energijos taupymas |
| Integruota kamera | Ne |
| Integruotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–15 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 19 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 43 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 45 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -20–60 °C |
| Gylis (su stovu) | 223,2 mm |
| Gylis (be stovo) | 91,5 mm |
| Aukštis (su stovu) | 483,3 mm |
| Aukštis (be stovo) | 358,9 mm |
| Svoris (su stovu) | 5900 g |
| Svoris (be stovo) | 4900 g |
| Plotis (su stovu) | 809 mm |
| Plotis (be stovo) | 809 mm |
| Pakuotės gylis | 212 mm |
| Pakuotės aukštis | 524 mm |
| Pakuotės svoris | 8400 g |
| Pakuotės plotis | 986 mm |
| Pridedami laidai | DisplayPort/HDMI |
| Maitinimo adapteris pridedamas | Taip |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Juodos spalvos stabilizatorius, DAS režimas, „Super+“ raiška |
| Įvadiniai metai | 2023 m. |
| Vaizdas prie vaizdo (PbP) | Taip |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2033455/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2033455 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelis | 34WR50QK-B |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,1046 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 5,9 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 9 kg |