- Prekė sandėlyje
-
−7%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„UltraGear™“: didesnis ekranas. Didesnis greitis. Daugiau šlovės.
Aplenkite konkurentus su 34 colių 21:9 „UltraGear™ WQHD“ žaidimų monitoriumi. Mėgaukitės sklandžiu 240 Hz vaizdu, sodriomis HDR spalvomis ir plonu, siauru rėmeliu, kuris padeda sufokusuoti vaizdą ir pašalina blaškymą.
21:9 plačiaekranis žaidimų formatas
21:9 „UltraGear™“ WQHD (3440 × 1440) 1500R išlenktas ekranas suteikia daugiau horizontalios erdvės – puikiai tinka žaidimų perdengimams, pokalbiams ir gidams matyti nespaudžiant Alt Tab. Beveik berėmis dizainas leidžia sutelkti dėmesį į veiksmą, užtikrinant sklandų ir neblaškantį pasinerimą – viskas, ko jums reikia, viename epiniame vaizde.
Ryškios spalvos ir HDR spindesys
Pasinerkite į sodrius, ryškius vaizdus su iki 95 % DCI-P3 spalvų gama ir VESA DisplayHDR™ 400. Mėgaukitės sodriais atspalviais, ryškiais paryškinimais ir giliais tamsiais šešėliais, kurie kiekvieną žaidimą paverčia ryškesniu, o kiekvieną sceną – kinematografiškesne.
240 Hz atnaujinimo dažnis pergalei
Reaguokite greičiau ir žaiskite sklandžiau su stulbinančiu 240 Hz atnaujinimo dažniu1 – puikiai tinkančiu greitiems varžybiniams žaidimams, kur svarbi kiekviena milisekundė. Patirkite sklandų judesį ir ryškų vaizdą net ir intensyviausio veiksmo metu.
240 Hz atnaujinimo dažnis pergalei
1 ms (GtG): stulbinantis žaidimų greitis
1 ms (GtG): stulbinantis žaidimų greitis
Išskirtinis kadrų sinchronizavimas: „FreeSync™ Premium“
Išskirtinis kadrų sinchronizavimas: „FreeSync™ Premium“
Atskleiskite savo potencialą su pažangiomis žaidimų funkcijomis
USB-C ir kita įranga jūsų jungtims ir integruotiems garsiakalbiams palaikyti
Universalus jungiamumo mazgas: USB-C supaprastina sąranką – maitinimas, vaizdo įrašai ir duomenys viename prievade, o du HDMI, DisplayPort ir USB-A prievadai užtikrina sklandų ryšį su visais jūsų įrenginiais – nuo žaidimų konsolių ir periferinių įrenginių iki produktyvumo įrangos. Leiskite veiksmui jus apsupti integruotais garsiakalbiais, kurie skleidžia gilesnį, sodresnį garsą, kuris pagerina kinematografines žaidimų scenas.
Vietą taupantis stovas su reguliuojamu žiūrėjimo kampu
Siauras rėmelis ant plono stovo ir kompaktiškas pagrindas atlaisvina vietos ant stalo, kad būtų galima tvarkingai išdėstyti monitorių, o aukščio, pakreipimo ir pasukimo reguliavimo funkcijos leidžia lengvai rasti tobulą žiūrėjimo padėtį.
| Santrauka | LG 34G630A-B. Ekrano įstrižainė: 86,4 cm (34"), Ekrano raiška: 3440 x 1440 pikselių, HD tipas: „Wide Quad HD“, Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 21:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. VESA tvirtinimas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.lg.com/us/monitors/lg-34g630a-b-gaming-monitor |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,47 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,99 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,17 |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 4000:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 95 % |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 34 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 86 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 3440 x 1440 pikselių |
| HD tipo | Platus „Quad HD“ ekranas |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „DisplayHDR 400“ |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 240 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 21:9 |
| Skydelio tipas | VA |
| Pikselių tankis | 110 pikselių colyje |
| Pikselių žingsnis | 0,2317 x 0,2317 mm |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 1500R |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 3440 x 1440 |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1440p |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Integruotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Garso įvestis | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| USB C tipo išsiuntimo prievadų skaičius | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 2 |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| USB maitinimo šaltinis iki | 15 W |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Vaizdas vaizde | Taip |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 61 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 32 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 0–80 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 0–85 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -20–60 °C |
| Gylis (su stovu) | 235 mm |
| Gylis (be stovo) | 107,1 mm |
| Aukštis (su stovu) | 512,4 mm |
| Aukštis (be stovo) | 363,9 mm |
| Svoris (su stovu) | 7300 g |
| Svoris (be stovo) | 5300 g |
| Plotis (su stovu) | 808 mm |
| Plotis (be stovo) | 808 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pridedami laidai | DisplayPort/HDMI |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Juodas stabilizatorius |
| FPS skaitiklis | Taip |
| Vaizdas prie vaizdo (PbP) | Taip |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2400682/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | G |
| EPREL registracijos numeris | 2400682 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelis | 34G630A |
| Modelio pavadinimas | 34G630A-B |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0791 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 7,3 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 10,5 kg |