Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Pamatykite daugiau, nuveikite daugiau
„UltraWide™ Full HD“ (2560 × 1080) ekranas siūlo 33 % daugiau horizontalaus ekrano ploto nei standartinis FHD (1920 × 1080) monitorius. Beveik berėmis konstrukcija suteikia nepertraukiamą, platesnį vaizdą. Tai leidžia efektyviau atlikti kelias užduotis vienu metu neperjungiant langų.
Detalus kontrastas
Šis monitorius palaiko pramonės standartą atitinkantį HDR10 platų dinaminį diapazoną ir apima 99 % sRGB spalvų spektro, užtikrindamas tikslius spalvų ir ryškumo lygius, kurie perteikia ryškius ir dramatiškus vaizdus turinyje.
Greitai perjunkite
Galite lengvai padalinti visą ekraną į iki 6 dalių, pakeisti temos dizainą arba net paleisti vaizdo skambučių platformą naudodami priskirtą spartųjį klavišą. Jis taip pat palaiko PBP ir PIP režimus, kad būtų galima efektyviai atlikti kelias užduotis vienu metu naudojant kelis įvesties šaltinius.
Aiškus judesys su 1 ms MBR
1 ms MBR sumažina judesio suliejimą ir šešėliavimą, užtikrindamas sklandesnį žaidimą ir aiškesnį vaizdą greito tempo scenose.
Skaitytojo režimas
Reguliuoja spalvų temperatūrą ir ryškumą, kad sumažintų akių nuovargį ilgai žiūrint dokumentus.
Apsauga nuo mirgėjimo
„Flicker Safe“ sumažina nematomą mirgėjimą ekrane ir užtikrina patogesnę darbo aplinką jūsų akims.
Sumažinkite netvarką naudodami elegantišką dizainą
L formos stovas užtikrina ergonomišką komfortą, gali reguliuoti pakreipimą ir palaiko 100×100 VESA sieninį tvirtinimą, kad būtų galima lanksčiai montuoti ir optimaliai naudoti darbo vietoje.
| Santrauka | LG 29U511A-B. Ekrano įstrižainė: 73,7 cm (29"), Ekrano raiška: 2560 x 1080 pikselių, HD tipas: WFHD, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 21:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimo įtaisas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.lg.com/au/monitors/ultrawide/29u511a-b/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,385 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,77 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,125 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 29" |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 73 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 2560 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | WFHD |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 21:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Pikselių žingsnis | 0,2626 x 0,2628 mm |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 99 % |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 22 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 20 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Gylis (su stovu) | 223,8 mm |
| Gylis (be stovo) | 45,3 mm |
| Aukštis (su stovu) | 406,6 mm |
| Aukštis (be stovo) | 313,4 mm |
| Svoris (su stovu) | 4500 g |
| Svoris (be stovo) | 4000 g |
| Plotis (su stovu) | 688,5 mm |
| Plotis (be stovo) | 688,5 mm |
| Pakuotės gylis | 413 mm |
| Pakuotės aukštis | 159 mm |
| Pakuotės svoris | 6800 g |
| Pakuotės plotis | 822 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė / HDMI |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Kryžius |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2329253/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2329253 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,03706 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 4,5 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 6,55 kg |