- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | LG 27UP650K-W.AEU. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimo įtaisas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Balta |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.lg.com |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,49 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,69 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,206 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gylis | 10 bitų |
| Spalvų gama | 95 % |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 5000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1200:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 400 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 68 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | HDR efektas / platus dinaminis diapazonas (HDR) 400 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Pikselių žingsnis | 0,15 x 0,15 mm |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | Laisvas sinchronizavimas |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Išmanieji režimai | Kinas / Pasirinktinis / Energiją taupantis / Ryškus |
| Integruota kamera | Ne |
| Integruotas mikrofonas | Ne |
| Integruotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Pėdų spalva | Sidabras |
| Apšviestas stovas | Ne |
| Produkto spalva | Balta |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 2.2 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Ethernet LAN | Ne |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 110 mm |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) | Ne |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 46 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 24 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Europos gaminių energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo registro (EPREL) kodas | 1350392 |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Gylis (su stovu) | 239,3 mm |
| Gylis (be stovo) | 45,4 mm |
| Aukštis (su stovu) | 569,3 mm |
| Aukštis (be stovo) | 363,5 mm |
| Svoris (su stovu) | 5600 g |
| Svoris (be stovo) | 3800 g |
| Plotis (su stovu) | 613,5 mm |
| Plotis (be stovo) | 613,5 mm |
| Pakuotės gylis | 212 mm |
| Pakuotės aukštis | 496 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 9000 g |
| Pakuotės plotis | 694 mm |
| Pridedami laidai | DisplayPort / HDMI / Maitinimas |
| DisplayPort kabelio ilgis | 1,5 m |
| HDMI kabelio ilgis | 1,5 m |
| Maitinimo kabelio ilgis | 1,5 m |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Juodos spalvos stabilizatorius, DAS režimas |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | Nepalaikoma |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1350392/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 1350392 |
| EPREL versijos numeris | 3 |
| Modelis | 27UP650K |
| Modelio pavadinimas | 27UP650K-W |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0696486 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 5,6 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 8 kg |