- Prekė sandėlyje
-
−4%
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | LG 27BA75QB-B.AEU. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 2560 x 1440 pikselių, HD tipas: „Wide Quad HD“, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. Integruotas USB šakotuvas, USB šakotuvo versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA tvirtinimas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.lg.com/global/business/monitors/lg-27ba65qb |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,2 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,72 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,54 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 700:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Ekrano ryškumas (didžiausias) | 350 cd/m² |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 68,466 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | Platus „Quad HD“ ekranas |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | HDR efektas / platus dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Pikselių žingsnis | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 99 % |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Integruotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 10 W |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Rinkos pozicionavimas | Verslas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas KVM jungiklis | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| DisplayPort išvesties kiekis | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDCP | Taip |
| HDMI | Taip |
| HDMI versija | 2.2 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| USB B tipo išsiuntimo prievadų skaičius | 1 |
| USB šakotuvo versija | 3.2 1-oji karta (3.1 1-oji karta) |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| USB maitinimo šaltinis iki | 65 W |
| USB A tipo atsisiuntimo prievadų kiekis | 4 |
| USB C tipo atsisiuntimo prievadų kiekis | 1 |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 150 mm |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 17 |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Taip |
| Pasukimo kampo diapazonas | -45–45 ° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–21 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 31 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 18 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (su stovu) | 250 mm |
| Gylis (be stovo) | 63 mm |
| Aukštis (su stovu) | 569,7 mm |
| Aukštis (be stovo) | 569,7 mm |
| Svoris (su stovu) | 8100 g |
| Svoris (be stovo) | 5300 g |
| Plotis (su stovu) | 613,5 mm |
| Plotis (be stovo) | 613,5 mm |
| Pakuotės gylis | 198 mm |
| Pakuotės aukštis | 547 mm |
| Pakuotės svoris | 10700 g |
| Pakuotės plotis | 722 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė / „DisplayPort“ |
| DisplayPort kabelio ilgis | 1,8 m |
| Maitinimo kabelio ilgis | 1,8 m |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Juodos spalvos stabilizatorius, „Super+“ raiška |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2086484/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2086484 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelis | 27BA75QB |
| Modelio pavadinimas | 27BA75QB-B |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,07776 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 8,1 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 10,65 kg |