- Prekė sandėlyje
-
−2%
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
27 colių QHD IPS ekranas
Ryškios spalvos plačiais kampais
LG QHD (2560 x 1440) monitorius su IPS technologija užtikrina aiškias ir nuoseklias spalvas. Jis gali užtikrinti ryškią spalvų atkūrimą ir padėti vartotojams žiūrėti į ekraną plačiu kampu.
Universalūs verslo monitoriai įvairioms darbo vietoms
Šis universalus monitorius gali atlikti įvairius darbus įvairiose vietose, pavyzdžiui, biuruose, viešosiose įstaigose, ligoninėse ir klientų aptarnavimo skyriuose, nes turi aiškų IPS ekraną ir praktiškai berėmį dizainą iš trijų pusių.
HDR10 su sRGB 99 % (įprastas)
Pamatykite nuostabias spalvas
HDR technologija dabar taikoma įvairiam turiniui. Šis monitorius suderinamas su pramonės standartu HDR10 (didelis dinaminis diapazonas), pagrįstu sRGB 99 % spalvų gama, palaikančiu konkrečius spalvų ir ryškumo lygius, leidžiančius žiūrovams mėgautis dramatiškomis turinio spalvomis.
Keli prievadai
Įvairios sąsajos
27BA54QB monitorius siūlo įvairių prievadų, išsprendžiančių riboto ryšio problemą sunkiai dirbantiems asmenims. Turėdami daug prievadų, galite lengvai prijungti daugybę įrenginių ir efektyviai įrengti stalą. Atsisveikinkite su nusivylimu dėl prievadų trūkumo.
Integruotas maitinimo modulis
Pilnai išnaudokite savo stalą
Dėl integruoto maitinimo šaltinio darbo vietos gali būti išdėstytos patogiau ir erdviau. Tai pagerina erdvės panaudojimą ir organizavimą, todėl darbo aplinka tampa švaresnė ir efektyvesnė.
LG Switch programėlė
Greitai perjunkite
„LG Switch“ programėlė padeda optimizuoti monitorių efektyviai darbo aplinkai. Galite padalinti ekraną į šešias zonas, valdyti tvarkaraščius arba lengvai paleisti vaizdo skambučių platformą naudodami susietą spartųjį klavišą.
Ergonomiškas dizainas
Lengva ir patogu
27BA450 monitorius palaiko pakreipimo, pasukimo, sukimo ir aukščio reguliavimo parinktis, kad būtų patogi darbo vieta tiems, kurie ilgas valandas praleidžia prie monitorių. Be to, mūsų ergonomiškas stovas palengvina bendravimą su klientais ar kolegomis, nes leidžia reguliuoti aukštį žemyn.
Apsauga nuo mirgėjimo
„Flicker Safe“ sumažina nematomą mirgėjimą ekrane, o tai padeda sumažinti akių įtampą.
Skaitytojo režimas
Skaitymo režimas reguliuoja spalvų temperatūrą ir šviesumą, kurie padeda sumažinti akių nuovargį ir užtikrinti akių komfortą skaitant dokumentus monitoriuje.
| Santrauka | LG 27BA54QB-B. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 2560 x 1440 pikselių, HD tipas: „Quad HD“, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. Integruotas USB šakotuvas, USB šakotuvo versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA tvirtinimas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.lg.com/global/business/monitors/lg-27ba54qb# |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,51 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,715 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,22 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Ekrano ryškumas (didžiausias) | 350 cd/m² |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 68,466 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | Keturių raiškų HD |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | HDR efektas / platus dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Pikselių žingsnis | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 99 % |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 2560 x 1440 |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Integruotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 10 W |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Rinkos pozicionavimas | Verslas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas KVM jungiklis | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| DisplayPort išvesties kiekis | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDCP | Taip |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.2 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Įėjimo prievadų skaičius | 1 |
| USB šakotuvo versija | 3.2 1-oji karta (3.1 1-oji karta) |
| USB A tipo atsisiuntimo prievadų kiekis | 2 |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 150 mm |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 17 |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Taip |
| Pasukimo kampo diapazonas | -45–45 ° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–21 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 27 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 16 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | D |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (su stovu) | 250 mm |
| Gylis (be stovo) | 63 mm |
| Aukštis (su stovu) | 569,7 mm |
| Aukštis (be stovo) | 569,7 mm |
| Svoris (su stovu) | 8100 g |
| Svoris (be stovo) | 5300 g |
| Plotis (su stovu) | 613,5 mm |
| Plotis (be stovo) | 613,5 mm |
| Pakuotės gylis | 198 mm |
| Pakuotės aukštis | 547 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 10700 g |
| Pakuotės plotis | 722 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė / „DisplayPort“ |
| DisplayPort kabelio ilgis | 1,8 m |
| Maitinimo kabelio ilgis | 1,8 m |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR / EPEAT / TCO |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Juodos spalvos stabilizatorius, „Super+“ raiška |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2224735/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| EPREL registracijos numeris | 2224735 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,08022 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 8,1 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 11,9 kg |