Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Prisijunkite lyg būtumėte ten, kur esate, su 34 colių WQHD IPS lenktu ekranu, sukurtu įtraukiančioms patirtims ir lengvam bendradarbiavimui.
Tikroji konfigūracija gali skirtis nuo iliustracijos
Produkto anglies pėdsakas (PCF)
1. „Dell“ apskaičiuoja produkto anglies pėdsaką naudodama vieną iš dviejų metodų, priklausomai nuo produkto: „Dell“ PCF skaičiuoklę („GaBi“ XXX, YYYY versija) arba produkto atributų poveikio algoritmą (PAIA, XXX, YYYY). Naudota metodika nurodyta stulpelyje „Naudotos PCF priemonės versija“.
2. PAIA (Produkto atributų poveikio algoritmas) yra supaprastinta gyvavimo ciklo analizės (LCA) priemonė, sukurta MIT Medžiagų sistemų laboratorijos. PAIA įvertina produkto anglies pėdsaką naudodama ribotus produkto sistemos atributus, tokius kaip komponento matmenys, ekrano dydis, sistemos svoris ir metinės energijos sąnaudos.
3. Atkreipkite dėmesį, kad šioje ataskaitoje pateiktas išmetamųjų teršalų kiekio įvertis apskaičiuotas naudojant vidutinę vertę kartu su to produkto modelio standartiniu nuokrypiu.
4. Naudojant numatytuosius įvesties duomenis (t. y. ne pirminius duomenis) ir prielaidas dėl naudojimo vietos bei kitų laukų, gali atsirasti standartinis nuokrypis, į kurį reikia atsižvelgti atliekant skaičiavimus. Daugiau informacijos rasite PCF puslapiuose svetainėje Dell.com.
5. Taikant PAIA PCF metodiką, transportavimas iš surinkimo vietos klientui apima išmetamųjų teršalų kiekį, susidarantį gabenant gatavus arba pusgaminius „Dell“ gaminius oru, jūra ir sausuma tarp „Dell“ įrenginių ir tarp „Dell“ įrenginių klientams.
6. „Dell“ PCF skaičiuoklėje ir metodologijoje, transportavimo etape, numatytosios pristatymo prielaidos yra tokios, kad 90 % gabenimo vyksta jūra ir 10 % oru. Gabenimo sunkvežimiais atstumai ne taip prisideda prie PCF poveikio, palyginti su įtakingesniais jūros ar oro atstumų būdais.
7. Atkreipkite dėmesį, kad PAIA naudoja „ecoinvent“ duomenų bazę (https://ecoinvent.org/the-ecoinvent-database/), kai skaičiavimams nėra prieinamų pirminių duomenų.
8. Klientų ir komercinių galutinių vartotojų skaičiavimo gaminių skaičiavimams buvo taikomos minimalios konfigūracijos. Serverių ir saugyklų gaminių skaičiavimams buvo naudojamos tipinės konfigūracijos arba „ENERGY STAR“ (https://www.energystar.gov/products) konfigūracijos.
9. Naudojimo etapo išmetamųjų teršalų kiekis buvo apskaičiuotas remiantis naudojimo vieta kaip „Europa“, t. y. naudojimo etapo išmetamųjų teršalų kiekis nėra būdingas konkrečiai šaliai / vietai. „Dell“ PCF skaičiuoklė taip pat įvertina naudojimo etapo išmetamųjų teršalų kiekį JAV ir Kinijoje, kurį galite rasti PCF PDF dokumentuose svetainėje Dell.com.
10. Ataskaitoje pateikiamas bendras išmetamųjų teršalų kiekis, suskirstytas pagal 4 gyvavimo ciklo etapus: gamybą, transportavimą, naudojimą ir gyvavimo ciklo pabaigą, siekiant suprasti kiekvieno etapo poveikį.
11. „Dell“ PCF skaičiuoklės naudojimo trukmės prielaida gaminių šeimos lygmeniu yra tokia: staliniams kompiuteriams, nešiojamiesiems kompiuteriams – 5 metai, monitoriams – 6 metai ir serveriams / saugykloms – 4 metai.
12. Bendras monitorių svoris reiškia tipinės gaminio konfigūracijos svorį, įskaitant visus laidus ir maitinimo laidą.
* Tušti laukeliai reiškia, kad atitinkamos metrikos neapskaičiavome arba šiuo metu konkretaus produkto duomenys nepasiekiami.
| Santrauka | DELL P serija P3424WEB. Ekrano įstrižainė: 86,7 cm (34,1"), Ekrano raiška: 3440 x 1440 pikselių, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 8 ms, Natūralus kraštinių santykis: 21:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. Integruotas USB šakotuvas. VESA tvirtinimo pagrindas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.dell.com/en-uk/shop/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,54 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,95 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,22 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Spalvų gama | 99 % |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 34,14 colio |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 86,71 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 3440 x 1440 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Ne |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 30–90 kHz |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 21:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Pikselių tankis | 109,68 ppi |
| Pikselių žingsnis | 0,2325 x 0,2325 mm |
| Reakcijos laikas | 8 ms |
| Reakcijos laikas (greitas) | 5 ms |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 3800R |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1024 x 768 (XGA) / 1152 x 864 (XGA+) / 1280 x 1024 (SXGA) / 1600 x 1200 (UXGA) / 1920 x 1080 (HD 1080) / 2048 x 1080 / 2560 x 1440 / 3440 x 1440 / 640 x 480 (VGA) / 720 x 400 / 800 x 600 (SVGA) |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080i / 1080p / 480p / 720p |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 56–76 Hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 799,8 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 334,8 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Integruota kamera | Taip |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Megapikseliai (apytiksliai) | 4 MP |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 10 W |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Pėdų spalva | Sidabras |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Biuras |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kintamosios srovės (maitinimo) įėjimas | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 2.2 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Mikrofono įėjimas | Taip |
| Įėjimo prievadų skaičius | 2 |
| Kompiuterio garso įvestis | Ne |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| USB maitinimo šaltinis iki | 90 W |
| USB A tipo įėjimo prievadų kiekis | 3 |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| USB C tipo atsisiuntimo prievadų kiekis | 1 |
| USB išsiuntimo prievado tipas | USB B tipo / USB C tipo |
| Ethernet LAN | Taip |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 150 mm |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Ne |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Pasukimo kampo diapazonas | -30–30 ° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–21 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 32 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 210 W |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 31,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Neveikiantis aukštis | 5000–12192 m |
| Eksploatavimo aukštis | 0–5000 m |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–80 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -20–60 °C |
| Rėmelio plotis (apačioje) | 21,7 mm |
| Rėmelio plotis (šonuose) | 8,67 mm |
| Rėmelio plotis (viršuje) | 39,2 mm |
| Gylis (su stovu) | 242,47 mm |
| Gylis (be stovo) | 84,85 mm |
| Aukštis (su stovu) | 595,89 mm |
| Aukštis (be stovo) | 419,99 mm |
| Svoris (su stovu) | 10830 g |
| Svoris (be stovo) | 7430 g |
| Plotis (su stovu) | 815,65 mm |
| Plotis (be stovo) | 815,65 mm |
| Pakuotės svoris | 15850 g |
| Pridedami laidai | AC / „DisplayPort“ / USB A tipo į USB B tipo / USB C tipo į USB C tipo |
| DisplayPort kabelio ilgis | 1,8 m |
| Maitinimo adapteris pridedamas | Taip |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Ne |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Pridedamas rašiklis | Ne |
| Nesudėtyje nėra | Arsenas/PVC/BFR |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR |
| Tvarumo atitiktis | Taip |
| Anglies dioksido išmetimas gyvavimo ciklo pabaigoje (kg CO2e) | 9.2 |
| Anglies dioksido išmetimas, energijos suvartojimas (kg CO2e) | 233,65 |
| Anglies dioksido išmetimas, logistika (kg CO2e) | 78,17 |
| Anglies dioksido išmetimas, gamyba (kg CO2e) | 466,57 |
| PAIA versija | 1.3.2, 2022 m. |
| Bendras anglies dioksido išmetimas, standartinis nuokrypis (kg CO2e) | 187 |
| Bendras anglies pėdsakas (kg CO2e) | 788 |
| Atitikties sertifikatai | RoHS |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Be sunkiųjų metalų | Hg (gyvsidabris) |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1378998/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 1378998 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelis | P3424WEB |
| Modelio pavadinimas | P3424WEB |
| Pridedami priedai | Monitoriaus skydelis, stovo pakėlimo laikiklis, stovo pagrindas, greito įrengimo vadovas, saugos, aplinkosaugos ir reglamentų informacija; 1x Maitinimo laidas; 1x DP-DP kabelis (1,8 m); 1 x USB 3.2 Gen1 C–C tipo laidas (1,8 m); 1 x USB 3.2 Gen1 A–B tipo įėjimo kabelis (1,8 m) |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,1129 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 10,83 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 15,8 kg |