Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | „Dahua Technology LM22-H200“. Ekrano įstrižainė: 54,5 cm (21,4"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 6,5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. VESA tvirtinimo įtaisas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.dahuasecurity.com/products/productDetail/61627?from=rss |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,363 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,555 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,111 |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 21,45 " |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Reakcijos laikas | 6,5 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 3 W |
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Produkto spalva | Juoda |
| Garso įvestis | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Ausinių išvestis | Ne |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Skydinio montavimo sąsaja | 75 x 75 mm |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 18 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Europos gaminių energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo registro (EPREL) kodas | 619532 |
| Įėjimo srovė | 2 A |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 24 W |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–85 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Gylis (su stovu) | 200 mm |
| Gylis (be stovo) | 38 mm |
| Aukštis (su stovu) | 369,4 mm |
| Aukštis (be stovo) | 285,1 mm |
| Svoris (be stovo) | 3300 g |
| Plotis (su stovu) | 491,7 mm |
| Plotis (be stovo) | 491,7 mm |
| Pakuotės gylis | 548 mm |
| Pakuotės aukštis | 108 mm |
| Pakuotės plotis | 355 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė / HDMI |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Sertifikavimas | CE, FCC |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/619532/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 619532 |
| EPREL versijos numeris | 7 |
| Modelis | DHI-LM22-H200 |
| Modelio pavadinimas | DHI-LM22-H200 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,02236 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 2,1 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 3,6 kg |